PROSTATITÍDA NIE JE LEN NEBEZPEČNÁ PRE ZDRAVIE, JE TO ŽIVOT OHROZUJÚCI STAV!

Prostatitída predstavuje pre mužov niekoľko nebezpečenstiev, tie hlavné sú:

● IMPOTENCIA

● HYPERPLÁZIA PROSTATY

● RAKOVINA PROSTATY


Zlou správou je fakt, že v 96.7% prípadoch, sa u mužov trpiacich prostatitídou skôr či neskôr vyvinie impotencia.

Rakovina prostaty sa vyskytuje v neskorších štádiách zápalu prostaty, ktorá je bežným výsledkom neliečených problémov s prostatou. Muži, ktorí podceňujú prostatitídu v skutočnosti veľmi riskujú a v stávke je ich život. Ak chcete žiť dlhý, zdravý život, ak chcete mať poriadnu erekciu a normálne libido, je potrebné aby ste zápal prostaty liečili. A to čo najskôr.

Problémom je, že väčšina postihnutých mužov sa jednoducho neobráti na lekársku pomoc. Je to z toho dôvodu, že niektorí z nich nepovažujú zápal prostaty za nebezpečný stav, zatiaľ čo iní sú jednoducho kvôli tomuto problému v rozpakoch a chcú to zakryť. Výsledkom je, že mnoho pacientov ochorenie nelieči. A keď (a ak) vyhľadajú pomoc, veľmi často je už príliš neskoro a začne sa rozvíjať rakovina.

Je potrebné si uvedomiť, že prostatitída je smrteľné ochorenie, jedno z hlavných nebezpečenstiev, z ktorých sa transformuje rakovinový nádor. Neliečené a nekontrolované ochorenie sa často vyvíja rýchlo a môže viesť k rakovine už za 1-2 roky. Toto nasledovne často vedie k úmrtiu pacienta.

Teraz majú muži jedinečnú príležitosť na to, aby sa vyhli zväčšeniu prostaty a zápalu a vyliečili ich raz a navždy – dokonca aj bez pravidelných návštev polikliniky.

V roku 2016 sa na trhu objavil revolučný produkt, ktorý okamžite obnovuje funkciu predstojnej žľazy, eliminuje zápal, má prospešný účinok dokonca aj na pokročilú chronickú prostatitídu a signifikantne zvyšuje mužskú potenciu a trvanie pohlavného styku. Meno tohto prírodného prípravku je Prostalgene. Jedná sa o produkt, ktorý možno použiť kdekoľvek a ktorý je perfektne cenovo dostupný pre každého muža. Na jeho 2 ročnom vývoji sa podieľali lekárski vedci z USA.

Tento rok Asociácia lekárov a chirurgov úspešne dokončila klinické skúšanie produktu novej generácie Prostalgene, ktorý bol vytvorený na to, aby pomohol zachytiť prostatitídu čo najefektívnejším spôsobom. Tlačová kancelária Inštitútu vydala nasledujúce vyhlásenie:

1. Účinnosť Prostalgene bola 98%, meraná štandardnou metódou (počet vyliečených mužov v porovnaní s celkovým počtom pacientov 100 mužov podstupujúcich liečbu).

2. Absencia symptómov ochorenia po vysadení produktu bola 96% (na základe výsledkov pozorovania počas šiestich mesiacov).

3. Po týždni používania prípravku, všetci pacienti zaregistrovali signifikantné zvýšenie libida a potencie.

4. Trvanie pohlavného styku sa predĺžilo v 95% prípadov.

5. Neboli pozorované žiadne nežiaduce účinky, vrátane alergických reakcií.

6. Revolučný produkt Prostalgene je uznávaný ako popredný prostriedok v boji proti prostatitíde.

Dr. Peter Miller
MD, expert v urológii

Má 32 rokov profesionálnych skúseností a je expertom v oblasti chirurgických zákrokov orgánov urogenitálneho systému, vrátane minimálne invazívnej chirurgie.

Člen Spoločnosti urológie, Asociácie urologickej onkológie a SSU (Svetový spolok urológie).

 

Dlhú dobu v našej krajine nebolo účinné, a čo je najpodstatnejšie, cenovo dostupné riešenie na liečbu prostatitídy, čo viedlo k mrazivým dôsledkom. Toto ochorenie sa vyvinulo u 45% dospelej populácie a čo je najhoršie – u 25% mladých mužov. Prostalgene je revolúciou v liečbe prostatitídy, všeliekom. Účinnosť kvapiek bola preukázaná v praxi, a to ako USA, tak aj v Európe. Jeho jedinečné zloženie a objavenie živých buniek vedcami spôsobilo, že Prostalgene je bezpodmienečnou súčasťou boja proti prostatitíde.

Produkt bol klinicky testovaný a výsledky boli pre urológov veľmi prekvapujúce. Okolo 98% zo všetkých pacientov sa vyliečilo bez recidívy. U zvyšných pacientov symptómy úplne vymizli a zápal prostaty ustal. V niektorých prípadoch recidívy symptómy zmizli po ďalšom použití Prostalgene.

Aj vďaka kombinácii výkonných, prírodných extraktov, môže Prostalgene napomôcť k zvýšeniu mužskej potencie a predĺženiu trvania pohlavného styku.

Prostalgene je veľmi účinnou metódou, pretože rieši problém zo všetkých spektier. To má neporovnateľný liečivý účinok na celý mužský urogenitálny systém. Jednoducho povedané, po používaní tohto prírodného prípravku, začne mužské telo fungovať tak, ako telo 25-ročného muža. To je dôvod, prečo to odporúčam úplne všetkým mužom. Dokonca, aj keď prostatitída nie je prítomná, profilaxia predstavuje efektívnu prevenciu a výrazne zvyšuje potenciu.

Okrem toho, produkt prešiel všetkými relevantnými certifikačnými postupmi. Klinické škúšky úplne potvrdzujú účinnosť produktu.

Vážení páni! Nepodceňujte svoje zdravie. Neodsudzujte sa k impotencii ani nevystavujte svoj život riziku! Tešte sa zo života a STARAJTE SA O SVOJE ZDRAVIE!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.