Asea

ASEA – to sú molekuly, ktoré riadia v tele človeka celý imunitný systém. Nie je to liek, ani nejaký multivitamín, ani nejaký prírodný preparát na liečbu a predsa sa pomocou neho dokážu ľudia vyliečiť aj z veľmi ťažkých chorôb.

Na tomto odkaze nájdete informácie o ASEI.

http://dajana58.teamasea.com

Na nasledujúcom odkaze nájdete zvukový záznam prezentácie maďarskej doktorky Pasky, ktorá ASEU testovala na pacientoch v nemocnici v Budapešti po dobu 9 mesiacov. Mala na starosti onkologické oddelenie, ale so súhlasom lekárov, ju testovala aj na iných pacientoch – na iných oddeleniach a výsledky mali vynikajúce. Pani doktorka sa v súčasnej dobe Asei venuje naplno. Stanovisko doktorky je také, že pomocou Asei sa dá vyliečiť akákoľvek choroba, a to aj taká, o ktorej sa lekári domnievajú, že je nevyliečiteľná. Samozrejme, že amputovaná noha Vám znova nenarastie.

https://app.box.com/s/s5eqe1qhi5gjuvur29bi

Ak máte záujem o akékoľvek informácie ohľadom produktu ASEA, môžete nás kontaktovať na 0905 945 760, prípadne emailom na info@zdraviedajana.sk

ASEA flasa

Sú to molekuly, ktoré má človek v tele, keď sa narodí, ale postupom veku ubúdajú a tvoria sa len vo veľmi malom množstve. Doteraz nebolo možné si ich doplniť. Z toho dôvodu, keď ich ľudia majú už málo – zničia si ich aj elektrosmogom – mobily, počítače, mikrovlnky atp. – tak bývajú viac chorí a rýchlejšie starnú. Je to svetový unikát a lekári a vedci tvrdia, že pre ľudstvo bude mať taký veľký účinok, ako bolo napríklad vynájdenie penicilínu alebo DNA. Je to objav storočia.

 

Je absolútne netoxická a vrelo sa odporúča používať aj športovcom, pretože zvyšuje ich výkon o 12 % – 15 %, čo je dokázané lekármi, ktorí to na športovcoch v Kalifornii testovali. Už viacerí športovci to užívajú a dosahujú skvelé výsledky.

 

ASEA je vynikajúci produkt, ktorý sa oficiálne predáva vo viac ako desiatich rôznych krajinách. Na Slovensku sa zatiaľ nepredáva, preto si ho ľuda dovážajú zo zahraničia. Má výborné výsledky, preto sa každým dňom zväčšuje počet ľudí na Slovensku, ktorý s týmto produktom majú osobné skúsenosti, pričom im chýbajú dostupné informácie v jazyku, ktorému by rozumeli. Preto sme sa rozhodli ponúknuť všetkým tým, ktorí majú záujem o bližšie informácie o výrobku ASEA tieto stránky, kde sa môžete dozvedieť niečo viac o tomto zaujímavom produkte.

Voda ASEA – Biologická liečba alebo zázrak?

 

Naša spoločnosť takmer zabudla , že cesta ku zdraviu spočíva v našom tele, ktoré má úžasnú prirodzenú schopnosť liečiť sa samé. Táto prírodná schopnosť je základom zdravia. V skutočnosti si naše telo udržuje optimálne zdravie a pohodu tým, že udržuje správnu prirodzenú rovnováhu všetkých chemických pochodov vo vnútri každej bunky v našom tele. Ale tieto procesy vo vnútri buniek sú poškodzované tzv. voľnými radikálmi a toxínmi, čo sú škodliviny chemického, fyzikálneho alebo mikrobiálneho pôvodu. Zachovanie správnej chemickej rovnováhy umožňuje telu fungovať tak, ako má. Rozvíjajúca sa veda ukázala, že antioxidanty samé o sebe nestačia k udržaniu tejto kritickej chemickej rovnováhy.
Posledné vedecké výskumy sa zaoberajú kmeňovými bunkami a bunkami Redox Signaling – redoxnými molekulami.

 

Aký dojem v nás vyvolalo pred 20. rokmi slovo volné radikály? Asi nejakú politickú stranu. Čo si dnes ľudia predstavujú pod slovom antioxidant? Nič, len ich kupujú, pretože im niekto povedal, že sú užitočné. Čo to je Glutathion? Dokonca aj mnohí lekári to nevedia. Vedecké znalosti v rámci poznania oxidantov a antioxidantov boli úplne prevrátené v posledných 5 rokoch!

 

asea-3Takmer každých 10 rokov prichádza na trh úplne niečo nového, čo predtým neexistovalo.
Pred 30. rokmi počítače, pred 20 . rokmi mobilné telefóny, pred 10. rokmi internet.
V dnešnej dobe môže byť ťažké sa nadchnúť, keď nám niekto ponúka niečo ÚPLNE NOVÉHO. To preto, že VŠETKO je nazývané úplne NOVÉ. Vždy je tu niečo NOVĚ a VZRUŠUJÚCE, čo sa okolo nás objavuje.

 

ASEA = REDOXNÉ MOLEKULY V STABILIZOVANEJ FORME EXISTUJÚCE MIMO TELO.

 

ASEA otvára novú kategóriu výrobkov v oblasti zdravia a wellness.
Šestnásť rokov základného výskumu viedlo k vytvoreniu prvej a jedinej dokonale vyváženej zmesi molekúl Redox Signaling, ktorá existuje mimo ľudské telo. Molekuly Redox vytvárajú to, čo ľudské telo na podporu funkcií imunitného systému potrebuje. Začínajú v ľudskom tele ubúdať už od dvadsiateho roku života. Ľudia v sedemdesiatke majú už asi len 10% týchto molekúl. Sú veľmi dôležité, pretože telo nimi vyrába vo vnútri buniek vlastné napájanie.

Skladajú sa z dvoch druhov :
Jedna sada molekúl je zodpovedná za aktiváciu antioxidantov.
Druhá sada molekúl je zásadná pre mobilné komunikácie, mobilné ochrany a reakcie pri hojení.
Takže je ľahko pochopiteľné, prečo vlastné telo vyrába tieto molekuly. A až do dnešnej doby bolo naše telo jediným zdrojom týchto molekúl.

 

ASEA nie sú vitamíny, minerály, antioxidanty, džús alebo energetický nápoj, aj tak výrazne zlepšuje účinnosť všetkých týchto látok v tele. ASEA nie je antioxidant, ale sú to signalizačné redoxné  molekuly, ktoré pomáhajú bunkám v našom tele správne komunikovať. Tieto bunky sú zodpovedné za aktiváciu antioxidantov a dodávajú im 500% účinnosť. Tieto antioxidanty potom môžu zlikvidovať voľné radikály a oxidačný stres v tele.
Prvýkrát boli vedci schopní vytvoriť redoxné molekuly mimo telo. Trvalo 16 rokov výskumu a mnoho miliónov dolárov, aby sa podaril tento významný prielom v oblasti prírodných zdravotných doplnkov.
ASEA je prvá a jediná patentovaná, stabilná, perfektne vyvážená zmes týchto redoxných molekúl, ktoré existujú mimo telo a môžu byť použité k udržiavaniu rovnováhy vo vnútri tela, k podpore imunitného systému a procese hojenia. Keď sú tieto redoxné molekuly v správnej rovnováhe, imunitný systém a hojenie funguje na optimálnej úrovni.

 

Antioxidanty samotné fungovať nebudú!!!

 

Boli sme naučení, že antioxidanty sú dôležité pre udržanie zdravia a boja proti starnutiu. Sú veľmi dôležité, ale to, čo mnohí z nás nevedia, je, že antioxidanty, ktoré sú samé o sebe obranyschopné, nie sú schopné bojovať proti voľným radikálom bez pomoci redoxných molekúl. Tieto redoxné molekuly majú zásadný význam pre imunitný systém a hojenie a je potrebné, aby aktivovali antioxidanty, ktoré nás chránia pred voľnými radikálmi a starnutím. Ako starneme, naše telo má menej týchto redoxných molekúl. To je jeden z dôvodov, prečo s rastúcim vekom trvá dlhšie vyliečiť sa zo zranenia alebo zotavenie sa z nemoci. Naše telo potrebuje dostatok týchto redoxných molekúl v záujme udržania optimálneho zdravia. Dva z najsilnejších prírodných antioxidantov, ktoré existujú v bunkách, sú Glutathion (GSH alebo GPx) a superoxiddismutasy (SOD). Testy ukazujú, že tieto dva silné antioxidanty sú o 500% účinnejšie vo vnútri buniek, v ktorých boli posilnené prostredníctvom ASEA!
Výskum ukazuje, že správne doplnenie pomáha stimulovať tvorbu týchto dvoch hlavných antioxidantov vo vnútri bunky, bez akýchkoľvek známok toxicity.

 asea advancing

 

 

Redoxné molekuly a autoimunitné ochorenia

Za posledných 20 rokov došlo k dramatickému nárastu výskytu autoimunitných chorôb. K autoimunitnému ochoreniu dochádza vtedy, keď bunky v tele nemôžu medzi sebou dobre komunikovať.
Keď je imunitný systém vyzvaný k odstráneniu toxínov a medzi bunkami je zlá komunikácia, môže zaútočiť na svoje vlastné zdravé bunky rovnako, ako na tie škodlivé. To je to, čo sa deje vo vnútri tela tých, ktorí trpia napr. psoriázou, reumatickou artritídou, rakovinou, Parkinsonovou chorobou, diabetickou neuropatiou a mnohými ďalšími nepríjemnými a ťažko vyliečiteľnými chorobami. To je znamenie, že telo trpí nedostatkom redoxných molekúl.

 

Zdravotné výhody ASEA

ASEA zázračne vyrovnáva redoxné molekuly, ktoré sú produkované prirodzene v našom tele. Tento revolučný nový produkt môžeme využívať pre svoje zdravie a športový výkon nasledujúcimi spôsobmi :
– stimuluje produkciu antioxidantov – zapne a aktivuje antioxidanty v našom tele a spôsobí, že ich účinky sú o 500% efektívnejšie
– nulová úroveň toxicity
– testy ventilačných objemov kyslíku (VO2 Max) ukázali, že športovci mali v priemere nárast o 12% ich ventilačného objemu, nižšiu priemernú tepovú frekvenciu a menšiu bolestivosť a únavu po tréningu
– urýchľuje v tele tvorbu vlastných antioxidantov – Glutathion, SOD (superoxiddismutazy) a katalázy
– prírodne detoxikuje organizmus
– posiluje a chráni bunky
– znižuje zápaly v tele
– pomáha bunkám dosiahnuť ich prirodzenú rovnováhu
– opravuje bunky na molekulárnej úrovni
Mnohí športovci s jej pomocou dosiahli nových osobných rekordov a hlásia výrazný pokles doby potrebnej na zotavenie po ťažkom tréningu.

 

ASEA podporuje vlastné uzdravenie!
V uzdravovacom procese sa naše bunky :
– chránia
– ak sú napadnuté, dokážu sa opraviť
– ak sa nedokážu opraviť, tak sa automaticky samé zničia
– ak sa nedokážu samé zničiť, urobia to za ne susedné unky

 

Príznaky nefungujúceho imunitného systému:
– únava
– alergie
– zažívacie problémy
– problémy v nose a krku
– kardiovaskulárne problémy
– predčasné zostarnutie
– poškodenie orgánov

 

Ak dokážeme zvýšiť komunikačné signály, môžeme pomôcť normalizovať imunitný systém.
Autoimúnne poruchy sú veľmi bolestivé, ak sa napríklad jedná o kĺby, či spojivové tkanivo, ktoré sú napadnuté alebo nie sú dostatočne ochránené. ASEA je jediný doplnok buniek Redox Signaling na svete, ktorý je stabilný až 18 mesiacov. Nachádza sa vo fyziologickom roztoku (presný pomer soli a vody je rovnaký ako je vo vnútri ľudskej bunky).

 

– zvyšuje antioxidanty o 500%
– zvyšuje o 12% ventilačný prah (odolnosť, rýchlejšia obnova síl, pretože pri športe telo konzumuje redoxné molekuly)
– silná podpora proti starnutiu

 

ASEU používame pre dva účely : na KRÁSU a pre ZDRAVIE.
Je absurdné, ale v našej konzumnej spoločnosti si ľudia dávajú viac záležať na vonkajšom vzhľade ako na vlastnom zdraví.
ASEA pôsobí na bunkovej úrovni. Naša pleťová bunka je presne rovnaká ako bunka srdcová alebo pľúcna alebo pečeňová alebo… Všetky bunky v našom tele sú rovnaké. Rozlišuje ich iba informácia, ktorou sa riadia. Ak ja dokážem, že sa moja pleť počas týždňa radikálne zlepší bez zásahu laseru, liekov, plastického zákroku alebo tzv. zázračných krémov, usúdim, že aj moje vnútorné orgány sa zlepšia a môžem čeliť s úspechom autoimunitným, či ďalším závažným chorobám. Takže po úspešnom použití ASEY na pleť, by nemalo byť problémom si zlepšiť nielen „vonkajšok“, ale aj „vnútro“ aj pre zarytých skeptikov.
ASEA obsahuje aj zložky, ktoré :
– sú telu vlastné a sú v harmónii s chemickými procesmi v tele
– podporujú imunitný systém a pomáhajú opraviť poškodené bunky
– zvyšujú účinnosť antioxidantov
– zvyšujú produkciu vlastných antioxidantov

 

Dávkovanie a ďalšie informácie nájdete tu.

 

Užívanie

Asea sa užíva podľa toho, o akú chorobu sa jedná.
Dospelý človek užíva 0,6 dcl = 3 a pol vrchnáčika, ktoré sa nalejú do skleneného pohára. Ničím sa neriedi a pred užívaním sa 15 minút pred a 15 minút po nič nepije a nič neje.
1x denne sa užíva preventívne a pri ľahkých chorobách
2x denne sa užíva pri vážnejších chorobách
3x denne pri chronických chorobách a pomerne ťažkých chorobách – napr.  cukrovka, vysoký očný tlak, šedý a zelený zákal očí…
4x denne pri veľmi ťažkých chorobách – rakovina, Alzheimer,  Parkinson, skleróza multiplex…
ASEA nesmie prísť do styku s kovom. Kto má plomby ju musí piť slamkou.
Nesmie sa teda naliať ani na kovovú lyžicu.

V začiatkoch užívania sa môže zdravotný stav aj zhoršiť, alebo môžu byť nevoľnosti, hnačka, závraty, zvýšené potenie…, ale to netrvá dlho, potom to prejde. Netreba sa báť, stačí znížiť dávku na polovicu a postupne prejsť na 0,6 dcl.  Hlavne netreba prestať. Závisí to od toho, ako veľmi je človek zanesený toxínmi a rôznymi inými vecami. Počas užávania ASEI je potrebné dodržovať pitný režim – 2 litre vody denne, pretože telo sa bude čistiť a nečistoty a toxíny sa musia nejako dostať z tela von.
ASEU nesmú užívať tehotné ženy, deti do 3 rokov a hlavne ju nesmú užívať ľudia, ktorí majú transplantované živé orgány, lebo pri transplantácii lekári človeku umelo znížia imunitu a to až o 60 % a ASEA by ju v plnej výške vrátila späť. A orgán by telo potom mohlo odmietnut.
ASEA sa môže piť, alebo kvapkať do všetkých otvorov v tele, aj do očí.

Samozrejme, že sa v prípade kožných problémov, vrátane vredov, preležanín, psoriázy, popálenín, obarenín, omrzlín, atď., môže spreyovať na pokožku V prípade zdravotných problémov v ústach, sa spreyuje do úst mnohokrát za deň. Aj v prípade problémov so zubami.

 

SKÚSENOSTI

UPOZORNENIE

Na tejto stránke zbierame konkrétne skúsenosti ľudí s výrobkom ASEA. Zozbierané sú z emailov, telefonátov, osobných rozhovorov a ako také nie sú podporené žiadnymi oficiálnymi  testami alebo certifikátmi a preto žiadna informácia na tejto stránke nemá informačný charakter a zároveň neručíme za pravdivosť tu uvedených tvrdení.

 

Na nasledovnom odkaze nájdete záznam prednášky maďarskej doktorky Pašky. Rozpráva o svojich 9-mesačných skúsenostiach s používaním produktu ASEA, ktorý užívali pacienti v nemocnici v Budapešti. Dosiahla pritom vynikajúce výsledky. 

https://www.box.com/s/s5eqe1qhi5gjuvur29bi

 

Podľa doterajších skúseností z dostupných zdrojov má tento prípravok blahodárny vplyv na imunitu, ako aj celý regeneračný aparát a preto niet oblasti chorôb, kde by sa nedal úspešne použiť

 

Anička N., artritída
5-ročné dievčatko, u ktorého bola diagnostikovaná reumatická artritída v kolene – prakticky nechodila. Teraz po pol roku užívania Asey je dievčatko bez akýchkoľvek problémov.

 

Jana H., pokožka, opary
Najprv som neverila, preto som vyskúšala sprej na tvár – bola som veľmi prekvapená vyhladením pleti už po dvoch týždňoch užívania spreju ASEA. Pomohol mi aj na začínajúce opary, rôzne odreniny a modriny – je to prírodné antiseptikum a zázrak…

 

Bruna F., roztrúsená skleróza
Trpí mnoho rokov roztrúsenou sklerózou. Pred mesiacom začala piť ASEU. Po týždni zvýšila dávku a teraz konzumuje 300ml denne. Prestala sa jej točiť hlava a už nemá závrate, ani keď sa zohne. Jej metabolizmus sa veľmi zlepšil. Pociťuje dokonca hlad, čo sa jej predtým nestávalo a aj keď je viacej ako predtým, schudla 1kg. Nemá už problém s očami, takže začala znova riadiť auto. Prestala chodiť o barlách… Vraví, že sa z nej stal iný človek, pretože dostala opäť nádej, že táto hrozná choroba sa môže zastaviť.

 

František C., vysoký tlak, pleť
Pil ASEU necelé dva mesiace, má 50 rokov a jeho lekárom mu bol diagnostikovaný vysoký tlak. Požiadal svojho lekára, aby počkal s nasadením liekov – teraz bol na kontrole – tlak bol celkom v norme… okrem toho má skúsenosť so sprejom – strihol sa do prstov, po nakvapkaní ASEY došlo k zastaveniu krvácania, behom chvíľky zmizla bolesť, nehovoriac o pozitívnych výsledkoch ASEY na pleť – je hydratovaná a vrásky miznú…

 

Tereza N., chrbtica
„Po narodení mojej dcéry som mala obrovské potiaže s chrbticou, bolesť sa šírila od zadku dole po nohe. Niekedy mi bolo tak zle, že som nemohla ani chodiť von na prechádzku. Skúšala som rôzne doplnky a dokonca som si kúpila aj novú posteľ, ale nič nepomáhalo. Až keď mi manžel priviezol ASEU. Po troch mesiacoch užívania mi je skvele, chodím na dlhé prechádzky a dokonca som začala cvičiť jógu…
Taktiež som si všimla, že ASEA funguje skvele na uštipnutia po komároch a pri popŕhlení žihľavou – bolesť, svrbenie a opuchnutie sú preč behom niekoľkých minút. Je to naozaj úžasné!“

 

Michal L., pokožka
„Mal som kožné ochorenie, ktoré mi bolo diagnostikované pred 10. rokmi. Počas posledných 6 rokov som dochádzal pravidelne každý mesiac na liečbu. Keď som začal brať ASEU, mal som práve obdobie zhoršenia nemoci. Rozhodol som sa pozastaviť lieky a užívať iba ASEU. Po šiestich dňoch došlo k výraznému zlepšeniu! Teraz užívam ASEU 3 mesiace a neobjavili sa mi žiadne nové infekčné ložiská… Tento produkt je neuveriteľný a naozaj mi mení život.“

 

Alan M., chrápanie, alergia
„Keď som sa dopočul o výsledkoch ASEY, stal som sa zákazníkom, jednoducho som to musel skúsiť. Som veterán špeciálnych síl, ktorý tvrdí, že musí byť celý život fit. V 48 rokoch veci nie sú také jednoduché, ako boli v 28, ale musím povedať, že môj vzhľad a fyzická kondícia sú oveľa lepšie a vyššie ako u mojich spolužiakov a vrstevníkov v mojom veku. Po odchode z aktívnej služby sa mi objavila silná alergia na trávy, pyl ambrózie, kedy by som sa doslova najradšej škriabal na zadnej strane mojich viečok – musel som užívať lieky v pravidelných intervaloch. Okrem toho som bol vždy, už od detstva, hlasne chrápajúci človek. Začal som užívať ASEU – za 3 dni som pripravoval na svojom dvorku grilovačku. K mojemu veľkému prekvapeniu bola práve čerstvo pokosená tráva…. a u mňa sa nedostavil žiadny z mojich prejavov alergie – moja žena si myslela, že som si vzal lieky… ja som si ani neuvedomil, že sa u mňa nedostavila alergia, lieky som si žiadne nevzal. Len tri dni a nikdy viac alergia! Potom v priebehu nasledujúcich 2 týždňov mi moja žena povedala, že sa dlho takto nevyspala, pretože som prestal chrápať. To je úplne neuveriteľné!

 

Lenka K., žalúdok
Mala som dlhodobé problémy so žalúdkom. Potom, čo som začala užívať ASEU, problémy za pár týždňov zmizli. Ďakujem ASEE!

 

Pavel M., vysoký tlak, cholesterol, nádor
ASEA ma doslova vytiahla hrobárovi z lopaty – mal som vysoký tlak a cholesterol, nemohol som dýchať, zle som chodil, lekári mali podozrenie na nádor ľadviny, celkovo som chátral na tele aj na duši… myslel som, že umieram… ako som začal užívať ASEU, tak môj zdravotný stav sa začal rapídne zlepšovať, lekári len vrtia neveriacky hlavou, dostal som silu a chuť do života…

 

Feri Skopal, bodnutie včelou
Moja skúsenosť s ASEOU : v piatok večer ma uštipla OSA. Dostal som to presne do pery. Mal som poruke rozprašovač v tej modrej nádobke a tak som si pravidelne striekal, možno 6 krát…V sobotu tiež asi 10 x a v nedeľu to už ani dáko nebolelo aj to už bolo odpuchnuté. Včela bolí a je zapuchnutá 3 dni. Osa 4-5 dní. Myslím, že keby som nemal ASEU po ruke, tak by to určite nebolo po 2 dňoch OK. Tak to je moja skúsenosť s ASEOU
 

Helena S., veľa rôznych problémov
Do troch dní ma prestali bolesti krížov a klbov, po troch týždňoch som odložila okuliare do dialky mínus 75, po štyroch mi začalo liečiť pečeň, úporná bolesť trvala 2 dni,potom akoby mi spadol nejaký balvan a uvolnilo sa. Uvolnila sa mi aj dýchacia trubica-do nedávna som sa nadychla iba do polovice,teraz urobim hlboký nádech, dve hodiny ma krčovito boleli vaječníky,po dvoch hodinách sa naraz krče uvolnili,a ešte jedna dôležita vec , že po troch dnoch nereagujem na zmenu počasía.
 

Dana Koteková, 0905 945 760, toxíny
Ked som zacala Aseu pit, tak pri piti prveho pohara – kedze mam blomby, tak som pila slamkou – som si myslela, ze sa povraciam. Strasne mi smrdela chlorom a bola dost slana. Mala som co robit, aby som to vypila. No o dva dni som s tym uz nemala ziadne problemy. Moj prvotny odpor bol z toho dovodu, ze som bola velmi prekyslena a mala som v tele vela toxinov.
Po stvrtom dni pitia som sa zacala strasne potit. Isla som sa roztopit. Po tyzdni uzivania sa mi povyhadzovali vyrazky po rukach , po pleciach , po hrudniku a po nohach. Velmi ma svrbeli. Bolo mi doporucene spreyovat to Aseou. Po pol dni ma svrbenie prestalo. Vyrazky sa vraj vyhadzuju ludom, ktori malo piju obycajnej vody. Je potrebne vypit aspon 2 – 3 litre cistej vody denne.
Vyrazky sa povyhadzovali aj mame, len ju nesvrbeli.

 

Dana Koteková, 0905 945 760, cestovanie, bolesť hlavy
Byvalo u mna pravidlo, ze ak som soferovala viac ako 150 km a bolo po ceste dost zakrut, tak ma vzdy rozbolela hlava a ked som prisla domov, musela som si ist hned aspon na 2 hodiny lahnut a pospat.
Zacala som pit Aseu a hned po tretom dni som soferovala po cestach, ktore boli sama zakruta a bolo to viac ako 300 km. Na moje pocudovanie, vobec ma nerozbolela hlava.
Aj na druhy den som soferovala znova viac ako 400 km – a zasa nic. Hlava ma uz nebolieva. Som velmi rada.

Suvisi to znova s cestovanim. Ked veziem v aute moju mamu, staci ak prejdeme nejakych 50 km a uz jej byva zle. Toci sa jej hlava a vracia. Aj ona pila Aseu treti den, ked bola so mnou v aute a to jeden aj druhy den a nic jej nebolo. Ani hlava sa jej netocila, ani zle jej nebolo a to sme presli viac ako 400 km.
 

Dana Koteková, 0905 945 760, kurie oko
Po tyzdni pitia Asei mam nasledovnu skusenost:
Na nohe som mala nieco take podobne ako kurie oko. Aj som na to zabudla, ze by som si to Aseou spreyovala. Len jeden vecer po tyzdni pitia Asee som si pri obliekani pyzama vsimla, ze sa mi to “kurie oko” same vylupilo a zostala mi po nom na nohe mala jamka. Po troch nasledujucich dnoch sa mi aj ta jamka uplne stratila – vyrovnala sa mi.

 

ZJ, 0918 841 222, krv z nosa
Často sa mi púšťala z nosa krv a nemohla som ju zastaviť. Viackrát som musela ísť kôli tomu do nemocnice a tam mi ju zastavovali niekedy aj 2 hodiny. Keď sa mi pustila naposledy, tak som si namočila do Asey tampóny a dala som si ich do nosa do obidvoch dierok. Párkrát som si ich vymenila a za niekoľko minút sa mi krv zastavila. Na druhý deň sa mi pustila znova. Zas som urobila to isté ako deň predtým a krv sa mi zastavila. Od tej doby prešli 2 týždne a zatiaľ sa mi krv z nosa nepúšťa.
 

ZJ, 0918 841 222, jazyk
Jednému môjmu klientovi sa upchali chuťové kanáliky na jazyku, celý sa mu zduril a bolo mu oznámené, že bude musieť ísť na operáciu jazyka. Začal si naň dávať namočené tampóny do Asey a jazyk sa mu vyliečil a na operáciu už nemusel ísť.
 

zvieratá
Kocúrik pri chvostíku 3,5cm hrčku/nepomohli ani rôzne lieky/ iba striekanie Aseou po 2 týždňoch zmenšenie o 1.5 cm.
Psík ktorý sa nemohol postaviť na zadné nôžky po 3 týždňoch užívania/pár ml na mäsko čo papal/ sa už veselo preháňa po byte a na prechádzkach
ASEA vynikajúco pôsobí aj na našich miláčikov

 

Diabetes, slepota
Stabilizácia redox signálnych molekúl je právom označovaná udalosť – prelom vo vede. Naša najnovšia skúsenosť o účinkoch redox signálnych molekúl na uzdravovacom procese prekonala očakávania. Muž J.V.,54 rokov, diagnóza Diabetes I., slepota v dôsledku diagnózy. Dňa 4.4.2013 si začal do očí 4 x denne kvapať fyziologický roztok s RSM a začal tento roztok s RSM užívať 3×60 ml. denne. Dňa 9.4.2013 mi tento pán volal s tým, že znova vidí. Išiel sám bez doprovodu na svoju pravidelnú prechádzku. Po dlhom čase tmy, nastalo svetlo. Videl si svoju tvár v zrkadle. Konečne uvidí svoje vnúčatá, ktoré žijú v USA. Niečo neskutočné, ale pravdivé. Nastal PRELOM.

 

oslabená imunita
Nedá mi už dlhšie čakať na ešte lepšie a ďalšie výsledky pri užívaní Asei. Beriem ju asi piaty týždeň. Celý život riešim iba rôzne zápalové procesy, či oči, zuby, kĺby a ostatné, čo môže byť zapálené. Imunitný systém celý život bojuje s týmito zápalmi, predpokladám, že práve pre slabú imunitu som pred dvadsiatimi rokmi začala mať jarnú alergiu, nejdem písať o ďalších zdravotných problémoch pri zlej imunite. Čiže som začala brať Aseu práve na oslabenú imunitu 2x50ml. Priebeh bol celkom búrlivý, štyri týždne ma bolel doslova celý človek, ale ja som sa vlastne tešila, lebo som vedela, že Asea funguje. Po tých štyroch týždňoch všetko prešlo, už v priebehu týchto týždňov som začala cítiť zlepšenia hlavne kĺbov kolien a ramien, ale aj zlepšenia ďalších problémov. A zatiaľ nemám absolútne žiadne prejavy alergie, o tomto čase som už bez liekov nemohla fungovať. Je to ešte krátky čas, ale mnoho vecí sa výrazne vylepšilo, čo je až neuveriteľné. Môj muž mi stále hovorí, neroztrubuj to ešte do sveta, lebo za tak krátku dobu sa to predsa nemohlo až tak vylepšiť. Určite si myslí, že je to placebo efekt, ale on nevie ako sa cítim a že je to naozaj výrazne lepšie. Môžem vám povedať iba toľko, že ak máte nejaké zdravotné problémy, tak neváhajte a začnite s Aseou. Verím, že už to bude iba lepšie.

 

atopický ekzém
Veľmi výrazné zlepšenie atopického ekzému u 2 ročného a 9 ročného dievčatka,užívanie v maličkých dávkach po 20 ml a striekanie Aseou,7 dní dá sa povedať drastický priebeh a zhoršenie na 8 deň neuveriteľný výsledok. U toho 2 ročn.dievčatka na telíčku zostali iba fliačiky a u 9 ročného /mala okolo pusy všetko zliate/ tak isto skoro vymiznuté
 

diabetes
Už máme veľa pozitívnych výsledkov. Diabates II. Včera telefonát od ženy, dôchokyňa. Dlhodobo diabetes II. 15 jednotiek. Začala pred štyrmi mesiacmi (okrem liekov, ktoré má stále predpísané -bezo zmien) užívať fiziologický roztok so stabilizovanými redox signálnymi molekulami. Dnešný výsledok? Ranný cukor 5,5 jednotiek. Kontrola o 1 rok.

 

Pinktown.sk, hojenie rán
Muž po dopravnej nehode. Vytvorené dekubity. Pravidelným užívaním fiziologického roztoku so stabilizovanými Redox signálnymi molekulami jasne dokazuje, ako sa náš organizmus vie sám zregenerovať

asea-liecenie1

 

 asea-liecenie2

 

 asea-liecenie3

 

 

Nahálková, 0908 321 272, problémy s očami a nohami
Môj otec ma už viac rokov problémy s očami aj s nohami.
Máva vysoký očný tlak a vtedy má oko tvrdé ako kameň a ukrutné bolesti očí aj hlavy. Niekedy mu nezaberajú proti tým bolestiam ani lieky, ktoré má predpísané od lekára. Nohy mal už veľmi opuchnuté – išlo mu už kožu roztrhnúť a až také fialové.
Začal piť Aseu a začal si ju kvapkať aj do očí – 5x denne. Po 10. dňoch sa mu očný tlak úplne upravil, oči ho vôbec nebolia, už nemusí užívať žiadne lieky od bolesti. Nasledujúci týždeň má ísť na očnú kontrolu k lekárovi. Sme veľmi zvedaví, čo mu povie – aké bude mať výsledky.
Po 2 týždňoch pitia Asei mu úplne odpuchli nohy. Aseu pije ďalej a je s ňou veľmi spokojný.

 

Helena S., kríže, oči, pečeň
Do troch dní mi prestali bolesti krížou a klbou, po troch týždňoch som odložila okuliare do dialky mínus 75, po štyroch mi začalo liečiť pečeň,úporna bolesť trvala 2 dny,potom akobyme spadol nejaký balvan a uvolnilo sa.3.6.2014 mám ísť na operaci vymenu kolen.,uvolnila sa mi aj dýchacia trubica-do nedávna som sa nadechla iba do polovice,teraz urobim hlboký nádech,dve hodiny ma krčovito boleli vaječníky,po dvoch hodinách sa naraz krče uvolnili,a ešte jedna důležita vec ,že po troch dní nereaguju na zmenu počasí.

 

Oľga Kitková, pokožka, spánok
Pokožka je čistejšia, jazvy zmizli, spánok je super

 

Iveta Víťazková, tlak
7druhov liekov na tlak v koši (rofl)Tlak upravený na 134/78 ako užívam ASEU,pred tým cca 198 /115 Toto je moja osobná SKUSENOSŤ

 

Anna Dzúriková, výkonnosť, šport
Zdravím všetkých, nedá mi nenapísať svoju poslednú skúdenosť s Aseou, ktorú beriem už pol roka. Už som kedysi dávnejšie písala, ako mi Asea vyriešila moje zdravotné problémy s imunitou a s tým súvisiace ďalšie problémy. Teraz cez uplynulý vikend sme si s manželom povedali, že by bola škoda nevyužiť to nádherné počasie a tak sme si naplánovali túry, ktoré boli dosť náročné. Musím povedať, že už dávno nemám dvadsať, ale napriek tomu stále trénujem celú zimu, aby som mohla v lete robiť turistiku na trochu náročnejčej úrovni. Tento rok som od mája netrénovala ani nijako nacvičila iba som stále brala Aseu v udržiavacej dávke. V lete sme chodili iba na ľahké túry a toto bolo asi vyvrcholenie tejto sezóny. Musím potvrdiť slová Vlady, keď na budíčku minulý týždeň hovorila o športovcoch a ich zlepšených výkonoch po Asei. Sama som si to teraz odskúšala behom posledného víkendu. Absolvovali sme dve náročné túry, jednu vo Vysokých Tatrách a druhú v Názkych Tatrách, obe boli na desať hodín chôdze s krátkym časom na regeneráciu a spánok, lebo oba dni sme vyrážali skoro ráno a vracali sa neskoro večer. Myslela som si, po kúsenostiach z minula, že dnes budem skapatá, ale opak je pravdou. Dnes sa cítim úplne v pohode, nič ma nebolí, nie som unavená a poobede ma čaká lekcia spinningu. Je to pre mňa niečo neuveriteľné a nevídané, nebolia ma kolená, s ktorými som mala problémy asi tak tridsať rokov, nebolí ma chrbát od ťažkého batohu, nemala som kŕče, tak ako moja kamarátka a celé dva dni som si neskutočne užívala, lebo som nemusela riešiť svoje problémy, tak ako pred tým. Celé sme to s manželom vyhodnotili, že je to jednoznačne vďaka Asei, ktorú berieme obaja, lebo všetko robíme tak, ako pred tým a k tomu sme pridali Aseu. Aj predtým sme chodili aj na ťažké túry, ale nikdy som to nešla s takou ľahkosťou, ako teraz a vždy som sa spamätávala viac dní po vyššej záťaži. Taraz naozaj cítim posun vo výkonnosti, napriek tomu, že som oveľa menej trénovala. je to niečo fantastické a želám všetkým, aby zažili taký pocit, nemusí to byť iba šport, stačí v bežnom živote.
 

Dana Kotekova, rakovina, 0905 945760
Chcem sa pochvalit s poslednou skusenostou . Mame v Polsku 78 rocnu znamu babku, ktorej sa pred 6. tyzdnami rano na krku objavili po obidvoch stranach velke hrce – ako slepacie vajce -, opuchlo jej hrdlo a nemohla ani prehltat, ani jest, ani rozpravat. Isli s nou k lekarovi a ten ju poslal na odborne vysetrenie, kde sa konstatovalo, ze je to rakovina lymfatickych uzlin a zaroven rakovina kostnej drene. Hned v ten den, ako sa jej vyhodili tie hrce na hrdle, tak sme jej dorucili ASEU, ktoru zacala hned pit. Mala som len jednu flasu, tak som jej o tri dni isla doniest este dalsie 4. Ked sme k nej prisli – to bolo po 3 dnoch uzivania ASEE, tak uz mala celu lavu stranu v poriadku – hrca zmizla, hrdlo odpuchlo , uz mohla aj jest aj rozpravat. Len na pravej strane este mala hrcu. Stale uzivala ASEU a to 3x denne po 0,6 dcl. Po tyzdni isla na chemoterpaiu . Dostala ju 2x. Teraz – po 6. tyzdnoch bola v Krakowe na kontrole a zobrali jej aj step z kostnej drene. Nenasli sa ziadne metastazy a ani ine priznaky rakoviny . Primarka onkologickeho oddelenia v Krakowe nechcela verit, ze by to bolo mozne po 2 chemoterapiach a pytala sa jej, ze urcite nieco uziva. Povedala, ze zabudla ako sa to vola, ale ze jej to priniesla znama zo Slovenska. Primarka tomu stejne neveri, ale ma prist o tyzden na opatovne vysetrenie, lebo ze sa jej asi pomylili vo vysledkoch. Tak uvidime 24.10. ma ist este raz. No ja pevne verim, ze ASEA urobila svoje a vysledky boli spravne. Isto sa o tyzden potvrdia. Dam vediet. To bude velmi pekny uspech a to este za tak kratku dobu. Babka je stale vesela, pospevuje si a aj ked jej koli chemoterpaii vypadali vlasy, vie, ze jej cochvila narastu pomocou ASEI nove. Uz to vedia vsetci v dedine a uz chcu dalsi 4 ludia ASEU.
 

Radka Č., štítna žľaza
Zdravím všechny, musím se podělit s dnešní zkušeností u lékařky. Mám špatně fungující štítnou žlázu. Od začátku bylo řečeno – neléčitelné, do konce života léky. Před 5 měsíci jsem byla na kontrole (TSH 5,29+ zvýšené nad normu) dostala jsem půl tablety. Prášky jsem nebrala a místo toho začala brát 100 ml denně ASEI. Dnes kontrola. Doktorka mě chtěla zvýšit dávku léků. Lekla jsem se, že by se to zhoršilo??? Velice pracně jsem z ní dostávala výsledky, až jsem zjistila, že jsem na tom LÍP (TSH 4,3 – tzn v NORMĚ). Když jsem jí oznámila, že jsem ty léky vůbec nebrala tak jen slepě oznámila: ,,Hmm tak to asi nechcete už předepsat, že?” Mám z toho 2 pocity: 1. – obrovskou radost, že už nemusím brát léky, 2. – smutné zjištění, že ona mě celý ty léta vlastně NECHTĚLA UZDRAVIT. Všem přeji krásný den, bez nemocí .
 

V.G. BB, odpadávanie
Dobry den,Aseu kupujem aj uzivam a nasledne tiez niektori clenovia mojej rodiny a znami.
Na sebe jej ucinok az tak velmi nepocitujem – klby ma bolia dalej, ale nasa mamina odpadavala, zazili sme s nou “peklo” a odkedy pije Aseu, neodpadava a je ovela
culejsia, hoci ma uz 85 rokov.

 

Dana Koteková, anémia
Mam dalsiu spravu ohladom liecby tazkej anemie mojej dcery. Uz som o nej pisala priblizne pred mesiacom. Kazdy tyzden sme chodievali na hematologiu a dostavala infuziou koncentrovane zelezo do zily. Spravna hodnota by mala byt 120, ale dcera mavala uz dlhodobo – viac rokov udaj od 80 – 85 napriek tomu, ze kazdy tyzden dostavala to zelezo. Od 1.12.2013 som jej zacala davat ASEU a popri tom este draciu krv a korolen. 10.12. sme boli zas na hematologii a cuduj sa svete – mala hodnotu hemoglobinu neuveritelnych 127 . Pani primarka skonstatovala, ze sa konecne zacalo prejavovat koncentrovane zelezo, no ja som povedala, ze urcite to nebude tak, lebo ze jej od 1.12 davam ASEU a to je ten pravy dovod takej nahlej zmeny. Pani primarka ma sice dobre pozna a vie, ze sa uz dlho venujem alternativnej medicine a ze dcere skusam uz davno davat rozne preparaty, no zatial boli vsetky neuspesne, takze ju moja poznamka urcite neprekvapila, pretoze som jej uz aj o ASEI rozpravala, no napriek tomu jej postoj zostal nezmeneny a je presvedcena, ze to zabralo po dlhej dobe koncentrovane zelezo. V ten den dcere uz samozrejme nebolo potrebne koncentrovane zelezo davat. O 2 tyzdne – 19.12. sme zas boli na kontrole a hodnota bola 104.
Nasledujuca noc bola ale dost zla, pretoze dcera celu noc vracala a viackrat vyvratila cele velke platy – ako palacinky – vsetko tmavocervenej farby – ako nejaka zrazena krv, alebo zrazene zelezo, alebo neviem co. Od tej doby som jej prestala davat draciu krv a korolen a davala som jej len ASEU rano a vecer po 0,6 dcl a denne jednu tabletku zeleza – Maltofer. Boli sme na kontrole 16.1.2014 a na moju radost mame hodnotu hemoglobinu 124 a aj hodnota ostatnych zloziek krvi je vyborna. Mame prist na kontrolu o mesiac.

 

Navrátenie čuchu
Este jedna nova skusenost s nasej skupiny. Tuto skusenost ma pani doktorka Kodajova s jednym zo svojich pacientov. Tento pacient mal uz dlhu dobu strateny cuch. Zobral si najskor 1 krabicu ASEI a potom este jednu. Po ich vyuzivani jej oznamil, ze sa mu cuch vratil.

 

Zníženie potrebnej dávky, zhoršenie stavu
Mam este jednu novu spravu, zial zlu. Jedna sa o tu pani z tej Ukrajiny, o ktorej som uz tiez pislala. Ma rakovinu chrbtice, kostnej drene a lymfatickych uzlin. Uz 4 mesiace iba lezala v posteli a nedokazala sa ani otocit na druhu stranu, ani nedokazala zohnut nohy v kolenach. Ked zacala uzivat ASEU, tak po tyzdni dokazala sama vstat z postele, po dalsich 2 tyzdnoch chodila s pomocou barli a po dalsich 2 tyzdnoch uz chodila bez barli. Bola na nejakych vysetreniach v nemocnici. Jej stav sa v poslednej dobe velmi zhorsil, ze zacala mavat neznesitelne bolesti – ze by sa bola aj po stene splhala. Lekari jej naordinovali chemoterapiu a zacala ju brat. Domaci tvrdia, ze stale berie poctivo ASEU. Problem je vsak v tom, ze im to neverim a to z toho dovodu, ze jej boli zaslane priblizne pred 3 mesiacmi 4 krabice ASEI = 16 flias. Zacala ich hned uzivat 4x denne po 0,6 dcl – nato sa jej stav zacal velmi zlepsovat. Myslim si, ze ked uz zacala sama chodit, ze znizili dennu davku a nasledne sa zacal stav zhorsovat. Predpokladam to z toho dovodu, ze oznamili, ze este ma niekolko flias ASEI, ze im este dalsie netreba. Ak by ASEU uzivala pocas troch mesiacov 4x denne po 0,6 dcl, uz by nemala mat ziadne flase. Kedze ich este ma – logika nepusti – neuziva ich 4x denne po 0,6 dcl ako oni tvrdia. Som silne presvedcena, ze ja budem mat pravdu.

 

Zubné implantáty a ASEA
No a este jedna informacia. Je od mojich dvoch kolegyn – pani Belvoncikovej a doktorky Kodajovej. Obidve maju rovnaku skusenost, o ktorej by mali byt ludia informovani. Jedna sa o to, ze 2 ludia – nepoznaju sa – uzivali ASEU a v tej dobe im boli robene zubne implantaty – nastrelovali im do dasien kovove kliny na uchytenie zubnych protez. Za par dni im na velke pocudovanie lekarov obidvom tie kovove kliny z dasien vypadli. Znamena to, ze takito ludia nesmu ASEU pred zakrokom aspon par dni uzivat a samozrejme ze ani po zakroku a to dovtedy, pokial sa to dasno nezahoji.

 

Psoriáza

asea-psoriaza

 

Luba, Snina, ľadvina
Rozhodla som sa zacat brat ASEU, lebo uz dlhsi cas ma pobolievali od detstva neliecene a problematicke ladviny, nakolko odmietam chodit po lekaroch, po vysetreniach, vzdy hladam alternativu.
Prve dva dni ma pobolievala hlava, potom 8 dni bez bolesti ladvin. Ale na 11 den to zacalo. Okolo 9,00 som zacala pocitovat razne bolesti v pravom boku a stale sa stupnovali. Spomenula som si , ze v detstve som raz mala takuto koliku a bola to veru zabava.
Rychlo som sa presunula k susedom, aby som nebola sama, predpokladala som , ze to bude harmatanec.
A veru aj bol. Do poobede 17,00 hod. Cele hodiny obrovske bolesti, tlak 165/110, v kuse na vracanie a v kuse na odpadnutie. Chodila som po dvore, pomahala mi masaz rukou, dnu som lezala na studenej podlahe na chodbe. A dookola.
Len silou vole som neodpadla a znami stali cele hodiny v pozore, cakali, ci nebude treba ist na pohotovost.
Po 17,00 hod. bolesti sa posunuli smerom dole a to sa uz dalo vydrzat. Este na druhy den to trvalo, ale potom zase postupilo nizsie a ustalo.
Odvtedy, to je uz skoro 3 tyzdne ladvina ma neboli , vobec. Citim sa plna energie, ale zaroven pokojna.
Este, prestali ma pobolievat kolena, pistala, rameno. Roky som musela setrit rameno, lebo pri vacsej namahe som v noci nespala.
Uz tyzden robim velke upratovanie v dome a rameno cusi, no parada.
Odpurucam . Dalej ju beriem, lebo asi tych problemov bude podstatne viac. Drzim vsetkym palce. A dakujem ASEA.
 

Koteková, anémia
Uz som viackrat pisala o svojej 34 rocnej dcere, ktora ma tazku anemiu. Teraz, moja posledna skusenost s mojou dcerou, ktora je na vozicku od narodenia a ma detsku mozgovu obrnu. Jej problem je v tom, ze priblizne pred 8 rokmi jej zistili anemiu tazkeho stupna – vobec sa jej nedokaze vstrebavat zelezo. Takze chodime kazdy tyzden na hematologiu a dostava kazdy tyzden do zily infuziou koncentrovane zelezo. Stav hemoglobinu u zdraveho cloveka ma mat hodnotu 120. Dcerka mava v podstate kazdy tyzden vysledok z krvi od 80 – 84 a teda zas jej doktorka da dalsiu davku a tak to ide dookola. Od 1.11.2013 som jej zacala davat popri tom aj draciu krv a korolen – to su preparaty klasifikovane ako potravinove doplnky. No vysledky krvi sa tym nijako nezmenili, stale po tyzdni sme mali podobne hodnoty – maximalne do 85. Ale od 1.12.2013 som jej k tomu vsetkemu este pridala ASEU. Davala som jej rano a vecer po 0,6 dcl. Boli sme 2.12.2013 zas na krvi – to bolo po dvoch dnoch uzivania ASEI a zas jej brali vzorku – mali sme 84. Ale ked sme boli 10.12.2013 zas na krvi a urobili jej testy – cuduj sa svete – hadajte vysledok – mala uzasnych 125. Taky sme nemali hadam ani za poslednych 10 rokov.
Pani doktorka skonstatovala, ze konecne po dlhom case zacalo koncentrovane zelezo zaberat, ale ja som povedala, ze som jej zacala od 1.12. davat ASEU a ze som presvedcena, ze nie zelezo zacalo ucinkovat, ale ASEA. Nemozem momentalne potvrdit, ci by to urobila aj ASEA samotna, alebo to bolo tak, ze pouzivanim ASEI sa zvysil 5nasobne ucinok dracej krvi, korolenu a toho koncentrovaneho zeleza. No som na 100 percent presvedcena, ze hlavnu ulohu zohrala ASEA, pretoze stav sa rapidne upravil prave tyzden po uzivani ASEI. Pokial ju neuzivala, tak bol stale na priblizne rovnakej urovni tych 80 – 85.
Mame ist o tyzden znova na kontrolu a ak bude mat dobre vysledky, prestane dostavat koncentrovane zelezo.
O tyzden sme boli zas na kontrole a stav bol 124. No ale v nasledujucom tyzdni jednu celu noc vracala. Pocas noci vyvratila celu hromadu takych usadenin , ktore by som pririvnala k malym palacinkam – takym velkym ako dlan. Bolo to akoby nejake zrazeniny bud krvi, alebo zeleza. Nad ranom sa jej velmi ulavilo. Od tej doby som jej prestala davat draciu krv aj korolen a davala som jej len ASEU. To bolo od 20.12.2013. Stale pila 2x denne po 0,6 dcl. Po dalsej kontrole 16.1.2014 mala stav hemoglobinu 127. Dalsia kontrola bola potrebna az o mesiac a to bolo teraz 14.2.2014. Vysledok je vynikajuci – 126. Co k tomu dodat ?

ASEA napomohla k regenerácii črevnej sliznice a tým aj k zlepšeniu vstrebávania železa. Určite napomohla aj k zlepšenému zabudovaniu železa do hemoglobínu/Hb/, o čom svedčia jednoznačne krvné výsledky.
Este jej budem davat ASEU 1 mesiac a potom skusim prestat. Zatial je to vynikajuce a vrelo doporucujem, aby ste ju ponukli kazdemu, kto ma anemiu. Som presvedcena, ze za velmi kratky cas bude ten clovek v poriadku.

 

Koteková, rakovina
Uplne cerstva skusenost znova z Polska.
Jednej pani doktor zistil rakovinu zaludka. Objednal ju o mesiac aj tyzden na chemoterapiu. Ona hned zacala pit ASEU. O mesiac isla na vysetrenie, ale do ineho mesta , k inemu doktorovi. On nevedel, ze jej pred mesiacom zistili rakovinu. Povedala mu, ze sa boji, ci nema rakovinu zaludka, lebo ze jej byva nejako zle a ze by chcela, aby ju vysetrili, ci nema rakovinu. Tak ju vysetrili a o 2 dni si mala prist po vysledky. Ked prisla, tak jej ten doktor povedal, ze moze kludne spavat, ze sa nic nemusi bat, ze ziadnu rakovinu nema, len maly zapal zaludka.
Teraz presiel ten jeden mesiac aj tyzden a ma ist k tomu prvemu doktorovi, ktory jej prikazal tu chemoterapiu. Chce, aby ju znova vysetril. Sme velmi zvedavi, co jej povie.

Znova sa vraciam k pacientke z Polska, ktorej lekar zistil rakovinu zaludka a mala by ist o 5 tyzdnov na chemoterapiu. Bola na kontrole u toho prveho lekara, co jej diagnostikoval rakovinu. Po vysetreni konstatoval, ze chemoterapia nie je potrebna, ze nalez sa nepotvrdil”””” / Uz sa nemal aky /

 

Koteková, srdcová chlopňa
Pred 3 tyzdnami bola prezentacia o ASEI v Piestanoch, kde bola pritomna aj doktorka Paska z Madarska a okrem ineho tam prisla aj jedna matka so 4-mesacnym dietatom a s jej babkou. Dieta sa narodilo so srdcovou poruchou – nemalo srdcovu chlopnu. Lekari ho dali z nemocnice domov s tym, ze sa s tym neda nic robit a ze mu davaju velmi kratku dobu na prezitie.
Matka mu zacala davat ASEU a chlopna mu po necelych 3 mesiacoch dorastla. Ked boli na lekarskom vysetreni, tak lekari nechceli verit vlastym ociam, ze tu chlopnu uz skutocne ma. Teraz prisli do Piestan na prezentaciu vsetky 3 spolu, aby vsetkym o tomto pripade porozpravali a aby dokladovali celu skutocnost.
Je to vynikajuca skusenost, ktora potvrdzuje, ze ASEA je skutocnym zazrakom a ze pomaha aj v takych pripadoch, o ktorych su aj samotni lekari presvedceni, ze to je nemozne.
Vzdy to treba skusit a dopredu sa nevzdavat.

 

Dzúrik, popílené rameno
Spadol na mňa strom a popritom som si popílil rameno. Ošetrili to v nemocnici vo Francúzsku a odcestoval som domov. Po príchode – po 3 dňoch, bolo celé miesto zapálené a veľmi ma bolela celá ruka. Začal som si sprejovať ASEU, postupne sa celá rana zlepšila, zápal sa stratil a rameno sa pekne vyliečilo.

foto-spojene1

 

 

Rakovina prsníka – Poľsko – Dana Koteková
Náš priateľ v Poľsku má známu, ktorej sa vytvorila na prsníku tvrdá hrčka. Po vyšetrení v nemocnici bolo zistené, že má rakovinu prsníka aj s metastázami. O 2 týždne mala ísť na chemoterapiu a bol jej vytýčený termín operácie o 6 týždňov, kde jej bude celý prsník odobratý. Okamžite jej bola doručená ASEA, ktorú hneď začala užívať . Užívala 4 x O,6 dcl denne. Po 2 týždňoch hrčka už nebola tvrdá, ale mäkká a už bola len malá, preto sa rozhodla že na chemoterapiu vôbec nenastúpi.
Po uplynutí 6 týždňov išla do nemocnice na tú plánovanú operáciu. No pred tým jej manžel požadoval, aby jej bolo urobené ešte jedno predoperačné vyšetrenie. Keď boli výsledky vyšetrenia hotové, lekári sa veľmi čudovali, pretože sa žiadna rakovina, ani metastázy nepotvrdili. Oznámili, že došlo k nejakej chybe a o týždeň jej bude urobené znova vyšetrenie . Po týždni bola teda znova na vyšetrení – a samozrejme výsledok bol znova negatívny. Bola úplne zdravá. Lekári tomu nechceli veriť. Priniesla im ukázať aj prázdnu fľašu ASEI a povedala, že ju celý čas užívala. Samozrejme to nepoznali a oznámili, že to nie je možné, aby niečo také za 6 týždňov dokázalo vyliečiť rakovinu aj s metastázami. Že určite sa stala taká vec, že pri tom prvom vyšetrení ktoré jej robili, bol pokazený prístroj.
My všetci aj spolu s ňou ale veľmi dobre vieme, že žiadny prístroj práve pri jej vyšetrení pokazený nebol, ale ASEA zas potvrdila svoje neskutočné pôsobenie.

 

Epilepsia – Poľsko – Dana Koteková
Sestra tej pani s tou rakovinou prsníka je už dlhšiu dobu na invalidnom dôchodku z dôvodu epilepsie. Mávala každý deň 4 – 7 záchvatov. Keď sa dozvedela, ako ASEA sestre pomohla pri rakovine, rozhodla sa, že ju skúsi aj ona užívať. Užívala 4 x 0,6 dcl denne.
Po prvom dni užívania mala ešte 2 záchvaty a následne spala v kuse 12 hodín, čo sa jej predtým nestávalo. Domáci sa báli, či sa jej niečo nestalo . Prebudila sa oddýchnutá a v dobrej nálade. Pokračovala v užívaní . Teraz sú tomu 2 týždne, čo ASEU užíva a na veľkú radosť celej rodiny celý čas je bez záchvatov. S najväčšou pravdepodobnosťou je vyliečená. Aseu stále užíva 3x denne po 0,6 dcl a bude ju užívať minimálne 3 mesiace podľa doporučenia doktorky Paškovej. Po tomto termíne bude dlhodobo uzívať 1 x 0,6 dcl denne. ASEA je neuveriteľná.

 

Epilepsia u psíkov – Dana Koteková
Moja sponzorka p. Stehličková mala už niekoľko psíkov – yoršíkov , ktorí trpeli epilepsiou. Boli to skôr mladší psíkovia. Majitelia im strekli striekačkou malú dávku ASEI. Postačovalo jedno nastriekanie a epileptické záchvaty sa viac neopakovali. Mala aj jedného 14-ročného psíka, ktorý trpel dlhé roky približne 3 silnými záchvatmi za týždeň. Bolo ťažké sa vtedy naňho pozerať. Majitelia rozmýšľali , že bude zbytočné takému starému psíkovi už ASEU podávať, že záchvaty už má dlho a ASEA aj tak už nebude účinkovať. No napokon sa rozhodli, že to skúsia. Psíkovi podávali ASEU striekačkou a po 3 dňoch už psík záchvaty nedostal.Od tej doby je už viac ako pol roka a psík záchvaty stále nemáva. Je veselý a majitelia sú veľmi radi, že po takej dlhej dobe sa našiel preparát, ktorý je na nezaplatenie. Raz za týždeň mu streknú malú dávku ako prevenciu.

 

Autizmus
Dobrý deň, ako vplýva ASEA na autizmus?

Re: Autizmus
Asea bola podavana autistickym detom v USA. Zlepsil sa ich stav, ale nevyliecil.

Musim vam povedat, ze autizmus je na 90 percent sposobeny parazitmi. Okrem pitia ASEI je potrebne zacat nicit v tele parazity. Neviem, kolko rokov ma vase dieta – napiste mi.
Na nicenie parazitov je najlepsie zo vsetkeho pitie MMS pocas dobu 4 – 5 tyzdnov. Potom na znicenie velmi malych parazitov, ktori su v mozgu, je potrebne pouzit dalsie preparaty, ale to az po vyuzivani MMS.

 

Príbehov veľmi rýchlo pribúda a my sme nadšení z toho, ako ASEA navracia ľuďom zdravie, mení ich životy k lepšiemu a aj napriek neľahkým začiatkom sa domnievam, že stojíme na začiatku niečoho úžasného… ľudia a ich príbehy to len dokazujú.
Predstava, že by sme sa ÚPLNE uzdravili priamo na bunkovej úrovni, bude pre mnohých znieť ako science-fiction, nedivím sa Vám, taktiež som tomu nemohla uveriť.
Dokážete si predstaviť, koľkým ľuďom by mohla ASEA pomôcť? Svet bez liekov, bolesti a utrpenia.