Bio Chlorella - 150g - 600 tabliet

Posilnite trávenie a detoxikujte sa!

15.50

Dostupnosť Na sklade

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Bio Chlorella

Bio chlorella je zdroj vitamínov, minerálov a stopových prvkov.

Lisované tablety Bio chlorella obsahujú jednobunkovú sladkovodnú riasu Chlorella vulgaris, ktorá je bohatým zdrojom vitamínov a dôležitých minerálov. Obsahuje všetkých 8 aminokyselín a nenasýtených mastných kyselín, vlákninu a chlorofyl. Najúčinnejšou látkou, ktorá je obsiahnutá v Bio chlorelle je rastový faktor (Chlorella Growth Factor CGF), ktorý pomáha telu regenerovať jeho tkanivá a bunky. Vďaka vysokému obsahu biologicky aktívnych látok tvorí vyváženú potravinu, ktorá je vhodná nielen ako potrava, ale účinná je i pri liečbe a prevencií rôznych chorôb.

 

Nami ponúkaná Bio Chlorella je „chlorella vulgaris“ (okrem tohto druhu je na trhu ešte „chlorella pyrenoidosa“). Chlorella pyrenoidosa – lepšie absorbuje toxíny, ale je ťažšia na trávenie, Chlorella vulgaris – má vyšší obsah CGF – je ľahšia na trávenie, menej absorbuje kovy.

 

Účinky Bio Chlorelly na ľudský organizmus:

  • znižuje kyslosť vnútorného prostredia, pôsobí zásadotvorne
  • účinne detoxikuje organizmus, zbavuje telo jedov, ťažkých kovov a chemikálií
  • obnovuje črevnú mikroflóru, prečisťuje tráviaci trakt a zlepšuje trávenie a vylučovanie
  • pôsobí proti zápalom a vredovej chorobe žalúdka
  • výrazne stimuluje imunitný systém organizmu
  • stimulácia tvorby červených a bielych krviniek
  • prítomná zložka CGF má mimoriadny účinok na regeneráciu tkanív, čo sa uplatňuje pri liečbe chronických zápalov, ekzémov a zle hojacich rán
  • čistí krv, vďaka čomu má výrazný ochranný účinok na pečeň a obličky
  • stimuluje optimálnu hladinu cholesterolu
  • pomáha pri kĺbových ochoreniach

Kvalitná chlorella

Bio Chlorella je vhodný každodenný doplnok stravy pre zdravý životný štýl vďaka vysokému obsahu prirodzene hodnotných nutričných látok. Viac než polovica biomasy Bio Chlorelly je tvorená kvalitnou bielkovinou, svojim charakterom podobnou bielkovine živočíšnej, čo ju predurčuje ako doplnok bezmäsitého jedálnička. Jej užívanie je ideálne pri akejkoľvek redukčnej diéte alebo vegetariánskej strave. V Japonsku je Bio Chlorella obľúbená a užívaná najmä v mestách, kde je problematický pravidelný prísun zdravej zeleniny a ovocia.zlepšenie krvného obrazu.

Bio Chlorella obsahuje zo všetkých rastlín na Zemi najväčšie množstvo chlorofylu. Dokáže zmierniť akné, psoriázu a ekzémy. Chlorella vulgaris oproti iným druhom chlorelly je ľahšia na trávenie a má vyšší obsah CGF. Chlorella dopĺňa látky, ktorých má telo nedostatok pri zlých stravovacích návykoch.

Odporúčaná denná dávka:  4g denne (3x denne 4-6 tabliet po jedle)
U detí je dávkovanie polovičné.  Odporúčaná doba užívania je aspoň 3 mesiace.

Jedno balenie Bio Chlorelly postačuje na 40-dňovú kúru.

Obsah balenia: 150g  (600 tabliet x 250mg)

Aj keď je Chlorella svojim obsahom chlorofylu, vlákniny a CGF na prvom mieste zo všetkých zelených potravín, Mladý jačmeň vyniká svojou enzymatickou hodnotou a rýchlosťou vstrebania. Optimálne je tieto produkty kombinovať, čím sa ich účinok znásobí.

 

Ku BIO chlorelle sa odporúča užívanie mladého jačmeňa, ktorý tiež nájdete v našom  e-shope.

BIO chlorella sa dá zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk