CAPRAMILK Bifidoaktív

Výživový doplnok CAPRAMILK bifidoaktív obsahuje látky znižujúce chuť do jedla.

14.90

Dostupnosť Na sklade

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

CAPRAMILK Bifidoaktív

CAPRAMILK Bifidoaktív je pre svoj komplexný účinok doporučený hlavne ľuďom s ochoreniami tráviaceho a zažívacieho traktu, čriev. Výživový doplnok CAPRAMILK bifidoaktív obsahuje látky znižujúce chuť do jedla ale má aj zložky nápomocné metabolizmu základných živín, zlepšujúce ich využitie, napomáha stabilizovať hladinu krvného cukru a navyše obsahuje stopové prvky a vitamíny. Napomáha redukovať telesnú hmotnosť. Vhodný je aj pre diabetikov, ako prevencia je vhodný pre každého.

CAPRAMILK Bifidoaktív obsahuje

CAPRAMILK Bifidoaktív sú tablety z BIO kozieho mlieka s aktívnou, zdraviu prospešnou, laktogénnou mikroflórou. Použitá účinná mikroflóra udržiava biologickú rovnováhu črevnej mikroflóry a pôsobí ako stimulant imunitného systému.
Unikátny know-how s využitím štartovacieho komplexu AKTIFERM, aktivuje použitú mikroflóru v zažívacom trakte a mnohonásobne zvyšuje jej účinnosť. Vo výrobku je použitá rozpustná vláknina Inulín, ktorá v značnej miere podporuje rast priaznivej črevnej bakteriálnej mikroflóry (bifidobaktérii a laktobacilov) priaznivo vplýva na zníženie hladiny cholesterolu a triglyceridov v krvi, zlepšuje trávenie, napomáha vyprázdňovaniu čriev a tlmí pocit haldu

CAPRAMILK Bifidoaktív je tiež obohatený o biologicky viazaný vápnik a chróm – glukózovo tolerančný faktor GTF, ktorý je nepostrádateľný pre správnu činnosť inzulínu- hormónu, ktorý reguluje predovšetkým hladinu cukru, tukov a bielkovín v krvi. Účinne pomáha pri prevencii diabetu a je vhodný ako podpora jeho liečby.

Zloženie CAPRAMILK Bifidoaktív

Sušené plnotučné kozie BIO mlieko, rozpustná vláknina Inulín, organicky viazaný vápnik a chróm, aróma, zmes mikroorganizmov (Aktiferm), stearan horečnatý a tabletovacia prísada oxid kremičitý.

Pre svoje zloženie je unikátny na zlepšenie trávenia , posilňuje imunitný systém súčastne je bohatým zdrojom celej škály minerálnych látok, stopových prvkov, vitamínov a esenciálnych aminolyselín.

S mikroorganizmami, inulínom, vápnikom a chrómom sú určené ako potravina pre zvláštnu výživu.

 

Jedno balenie CAPRAMILK obsahuje 144 tabliet. Doporučená denná dávka 2x 3 tablety. CAPRAMILK je určený pre užívanie už od troch rokov.

V našom e-shope nájdete aj ďalšie produkty od CAPRAMILK-u

CAPRAMILK Bifidoaktív je možné zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk