CAPRAMILK Imunoaktív

So servisínom , vápnikom, zinkom, selénom a jedenástimi vitamínmi.

14.90

Dostupnosť Na sklade

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

CAPRAMILK Imunoaktív

Výrobok je pre svoj účinok doporučovaný najmä ľuďom s kardiovaskulárnymi ochoreniami, s alergiami a zníženou imunitou, pomáha chrániť pred toxickými účinkami ťažkých kovov (kadmia, ortuti, olova, arzénu). Je vhodný pre deti, dospelé ženy a mužov a môže byť u rizikovej skupiny ľudí používaný ako prevencia nádorových ochorení. CAPRAMILK imunoaktív je kombinácia účinných látok, ktoré vám pomôžu ovládať stres a vhodne naň reagovať. Doplňuje vitamíny a minerály, ktoré sú dôležité najmä v období psychickej záťaže. Udržuje dobrú psychickú odolnosť organizmu.

Imunoaktív obsah

CAPRAMILK Imunoaktív sú tablety z BIO kozieho mlieka so Servisínom, ktorý priaznivo upravuje imunitu Vášho tela. Servisin je imunomodulátor, ktorý napomáha nielen zvýšiť Vašu imunitu a tak predchádzať mnohým zdravotným ťažkostiam, ale súčastne znižuje riziko alergických reakcií.

CAPRAMILK Imunoaktív je tiež obohatený o biologicky viazaný vápnik, zinok, selén a 11 vitamínov. Sú to hlavne antioxidačný vitamín E a vitamín C, kyselina listová, vitamín D a komplex vitamínov skupiny B.

CAPRAMILK Imunoaktív je pre svoje zloženie unikátny na zlepšenie trávenia , posilňuje imunitný systém súčastne je bohatým zdrojom celej škály minerálnych látok, stopových prvkov, vitamínov a esenciálnych aminolyselín.

Zloženie

sušené plnotučné kozie BIO mlieko, náhradné sladidlo sorbitol, organicky viazaný vápnik, jód, zinok, selén, aroma, zmes vitamínov (vitamín C, vitamín E, niacin, pantotenát vápenatý,m vitamín B6, vitamín B2, vitamín B1, kyselina listová, biotín, kyselina listová, vitamín B12, vitamín D) stearan horečnatý a tabletovacia prísada oxid kremičitý.

So Servisínom , vápnikom, zinkom, selénom a jedenástimi vitamínmi – určené ako potravina pre zvláštnu výživu.

 

Obsah potravinových doplnkov v doporučenej dennej dávke 6 tabliet

VITAMÍNYmnožstvo %d.d.d.*
Vitamín C
Vitamín E
Niacin
Ca pantotenát
Vitamín B6
Vitamín B2
Vitamín B1
Kyselina listová
Biotin
Vitamín B12
Vitamín D
MINERÁLY
Vápnik (organický)
Zinok
Selén
14,4 mg
4,0 mg
3,8 mg
1,7 mg
420,0 µg
340,0 µg
321,0 µg
85,0 µg
9,0 µg
1,0 µg
1,0 µg13,0 mg
4,5 mg
16,0 µg
24
40
21
28
21
21
23
42
6
100
202
30
nie je stanovené

Jedno balenie CAPRAMILK obsahuje 144 tabliet. Doporučená denná dávka 2x 3 tablety. CAPRAMILK je určený pre užívanie už od troch rokov.

V našom e-shope nájdete aj ďalšie produkty od CAPRAMILK-u

CAPRAMILK Imunoaktív je možné zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk