CAPRAMILK Multiaktív Bifi

S mikroorganizmami, vápnikom, horčíkom, zinkom, jódom a jedenástimi vitamínmi

14.90

Dostupnosť Na sklade

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

CAPRAMILK Multiaktív Bifi určenie

CAPRAMILK Multiaktív Bifi je pre svoj komplexný účinok doporučovaný celej populácii. Preventívne znižuje srdcovo – cievne ochorenia. Kladne pôsobí na nervový a imunitný systém a reguluje nervovú a svalovú rovnováhu. Pomáha pri problémoch s vyprázdňovaním a niektorých črevných ochoreniach. Podporuje správnu funkciu prostaty. Celkovo sa podieľa na udržaní duševnej sviežosti. Zlepšuje celkovú kondíciu a zvyšuje výkonnosť, predchádza mnohým ochoreniam, nachladnutiu a únave. Blahodárne pôsobí na kvalitu pokožky, vlasov, kostí a zubov.

CAPRAMILK Multiaktív Bifi obsahuje

CAPRAMILK Multiaktív Bifi sú tablety z BIO kozieho mlieka s aktívnou, zdraviu prospešnou, laktogénnou mikroflórou. Použitá účinná mikroflóra udržiava biologickú rovnováhu črevnej mikroflóry a pôsobí ako stimulant imunitného systému
Unikátny know-how s využitím štartovacieho komplexu AKTIFERM, aktivuje použitú mikroflóru v zažívacom trakte a mnohonásobne zvyšuje jej účinnosť.

CAPRAMILK Multiaktív Bifi je tiež obohatený o biologicky viazaný vápnik, horčík, zinok, jód a 11 vitamínov. Sú to hlavne antioxidačný vitamín E a vitamín C, kyselina listová, vitamín D a komplex vitamínov skupiny B.

CAPRAMILK Multiaktív Bifi je pre svoje zloženie unikátny na zlepšenie trávenia , posilňuje imunitný systém súčastne je bohatým zdrojom celej škály minerálnych látok, stopových prvkov, vitamínov a esenciálnych aminolyselín.

 

Obsah potravinových doplnkov v doporučenej dennej dávke 6 tabliet

VITAMÍNYmnožstvo %d.d.d.*
Vitamín C
Vitamín E
Niacin
Ca pantotenát
Vitamín B6
Vitamín B2
Vitamín B1
Kyselina listová
Biotin
Vitamín B12
Vitamín D
MINERÁLY
Vápnik (organický)
Horčík
Zinok
Jód
14,4 mg
4,0 mg
3,8 mg
1,7 mg
420,0 µg
340,0 µg
321,0 µg
85,0 µg
9,0 µg
1,0 µg
1,0 µg13,0 mg
11,0 mg
4,5 mg
91,0 µg
24
40
21
28
21
21
23
42
6
100
202
4
30
60

Zloženie

sušené plnotučné kozie BIO mlieko, náhradné sladidlo sorbitol, organicky viazaný vápnik, jód, horčík, zinok a jód, aroma, zmes mikroorganizmov (AKTIFERM), zmes vitamínov (vitamín C, vitamín E, niacin, pantotenát vápenatý,m vitamín B6, vitamín B2, vitamín B1, kyselina listová, biotín, kyselina listová, vitamín B12, vitamín D) stearan horečnatý a tabletovacia prísada oxid kremičitý.

S mikroorganizmami, vápnikom, horčíkom, zinkom, jódom a jedenástimi vitamínmi určené ako potravina pre zvláštnu výživu.

Jedno balenie CAPRAMILK Multiaktív Bifi obsahuje 144 tabliet. Doporučená denná dávka 2x 3 tablety. CAPRAMILK je určený pre užívanie už od troch rokov.

V našom e-shope nájdete aj ďalšie produkty od CAPRAMILK-u

CAPRAMILK Multiaktív Bifi je možné zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk