DuoLife BorelissPro 60 tabliet

Stimuluje imunologický systém a zmierňuje dôsledky pohryznutia kliešťom

29.00

Dostupnosť Na sklade

Kategórie : , Tag :
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

DuoLife BorelissPro a kliešte

Lymská BORELIÓZA – infekcia prenášaná kliešťom

Výživový doplnok DuoLife BorelissPro je vynikajúcim zdrojom fenolových zlúčenín, kyseliny chlorogenovej, iridoidov a alkaloidov. DuoLife BorelissPro, ktorý je v plnej miere prírodný výživový doplnok, vďaka vhodným proporciám jednotlivých zložiek a dodaniu antioxidačnej receptúry, posilňujúcej pôsobenie prípravku, má ešte silnejší účinok.
Všetky zložky, ktoré obsahuje výživový doplnok DuoLife BorelissPro, stimulujú obranyschopnosť organizmu a zmierňujú dôsledky uhryznutia kliešťom.

Premorenosť kliešťov na Slovensku boréliou je priemerne asi 10%, v niektorých ohniskách môže byť vyššia. Predpokladá sa, že aby človek mohol byť infikovaný, je potrebná prítomnosť kliešťa na koži viac ako 24 hodín. Preto každodenná prehliadka tela i odevu na prítomnosť kliešťov môže byť prevenciou vzniku ochorenia.

DuoLife BorelissPro (patentovaná receptúra DuoLife BorelissPro antioxidačných látok získaných zo zmesi suchého extraktu ovocia v rozličných proporciách) poskytuje organizmu mnoho cenných látok s výrazným obsahom antioxidantov, ktoré podporujú činnosť imunitného systému a pomáhajú očisťovať organizmus.

Zloženie

Extrakt z koreňa štetky lesnej

Pomáha očisťovať organizmus a stimuluje obranyschopnosť organizmu. Obsahuje cenné iridoidy, ktoré umožňujú udržiavať kĺby a kosti v dobrej kondícií. Extrakt zo štetky lesnej posilňuje a povzbudzuje imunitný systém3.

Extrakt z cesnaku

Obsahuje flavonoidy a silne skoncentrovanú organickú síru, ktorá sa nachádza v allíne a skordiníne. Cesnak priaznivo vplýva na srdcovú činnosť a udržanie vhodnej hladiny cholesterolu. Najznámejší je však jeho pozitívny vplyv na imunitný systém4.

Extrakt z oregana

Výrazne stimuluje obranyschopnosť. Je dôležitým zdrojom flavonoidov, ktoré umožňujú chrániť bunky pred voľnými radikálmi5.

Extrakt z pohánkovca japonského

Výrazne stimuluje obranyschopnosť organizmu, podporuje jeho detoxikáciu a zmierňuje dôsledky kontaktu s kliešťami6.

Bylinný extrakt zo skalnej ruže

Je dokonalým zdrojom polyfenolov. Má antioxidačné vlastnosti a účinne podporuje imunitný systém. Pozitívne vplýva na kvalitu života, spomaľuje proces starnutia organizmu a pomáha udržať pokožku v dobrom stave. Bylina skalnej ruže má pozitívny vplyv na mikrobiálnu flóru.

Odborné stanovisko o DuoLife BorelissPro

„Vďaka využitiu inovačnej receptúry výberu len tých prírodných surovín, ktoré zaisťujú vzájomný synergický účinok, výživový doplnok BorelissPro® získal unikátnu účinnosť v oblasti prevencie pred boreliózou a pri zmierňovaní účinkov po pohryznutí kliešťom.”
Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife
„Čoraz častejšie sa stretávam vo svojej práci s prípadmi osôb chorých na boreliózu, ktorú ako diagnózu je veľmi ťažko určiť a úspešne liečiť. Nevhodne liečená zapríčiňuje veľké škody v ľudskom organizme. Ako sa ukazuje, v tomto prípade je prírodné liečiteľstvo nezastupiteľné. Jeho múdrosť bola využitá vo výživovom doplnku DuoLife BorelissPro, ktorý odporúčam svojim pacientom.”

Výrobok DuoLife BorelissPro neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.

Obsah: 60 tabliet

Doporučené dávkovanie: 1-2 kapsule denne

Neprekračujte stanovenú dennú dávku.
Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada vyváženej stravy.
Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Ďalšie informácie o produktoch DuoLife.

Môžete zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk