DuoLife ProMigren 60 kapsúl

Oslabuje migrénu, zmierňuje precitlivenosť na hluk a zbavuje nevoľnosti, zlepšuje duševný stav.

29.00

Dostupnosť Na sklade

Kategórie : , Tag :
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

DuoLife ProMigren a nervový systém

Výživový doplnok DuoLife ProMigren je vynikajúcim zdrojom látok, ktoré podporujú správnu činnosť centrálnej nervovej sústavy. Zlepšujú celkový stav organizmu tým, že zvyšujú jeho odolnosť voči negatívnym vonkajším vplyvom. Doplnok má pozitívny vplyv na produkciu serotonínu a dopamínu, ktoré sú zodpovedné o. i. za udržanie dobrého stavu duševného zdravia.
Všetky zložky, ktoré obsahuje výživový doplnok DuoLife ProMigren, prirodzeným spôsobom podporujú správnu činnosť nervového systému a stimulujú odolnosť organizmu.

Zloženie

Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej

Má adaptogénny účinok, čím zvyšuje odolnosť organizmu voči stresu a iným nepriaznivým faktorom prostredia. Pozitívne vplýva na pamäť a kognitívne procesy. Napomáha v koncentrácii a percepcii a vplýva na zlepšenie podporuje správnu činnosť nervového systému, pričiňuje sa k zníženiu pocitu únavy. Pomduševného výkonu. Vďaka obsahu salidroside a rozavinu patrí k biologicky aktívnym látkam.

Extrakt z listov rimbaby obyčajnej (Feverfew)

Pomáha udržať dobrý stav duševnej kondície. Vzhľadom na to, že má širokospektrálny účinok, je považovaný sa „stredoveký acylpyrín”.

DuoLife ProMigren text

ProMigren (patentovaná receptúra z ovocia Garcinia mangostana)

Má pozitívny vplyv na narušený metabolizmus a zvýšenú mieru spotreby energie v mozgovom tkanive. Zlepšuje metabolické procesy, a zároveň znižuje pocit únavy a ospanlivosti. Účinne chráni nervový systém pred negatívnym vplyvom vonkajších faktorov.

Riboflavín

Je nutne potrebný pre správnu činnosť nervového systému. Zapája sa do oxidačných a redukčných procesov. Má priaznivý vplyv na produkciu neurotransmiterov: serotonínu, dopamínu a kyseliny gama-aminomaslovej. Riboflavín výrazne podporuje produkciu energie v mozgových bunkách.

Extrakt zo semien pupalky dvojročnej

Účinne chráni pred úzkostnými poruchami, záchvatmi bolesti hlavy, vplýva upokojujúco na emócie, a dokonca zlepšuje náladu, preto je odporúčaný v období depresných stavov a silnejšieho nervového vypätia.

Odborné stanovisko o DuoLife ProMigren

„DuoLife ProMigren je z hľadiska zloženia i účinku unikátny výživový doplnok, ktorý zmierňuje ťažkosti neurologického a metabolického pôvodu. Vďaka výnimočnej receptúre adaptogénnych zložiek upokojuje migrénové bolesti, zmierňuje precitlivenosť na hluk a zbavuje nevoľnosti, zlepšuje duševný stav a koncentráciu.”
Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife
„Zvládanie každodenných činností, hlavne tých, ktoré si vyžadujú vynaloženie úsilia a sústredenie, je pre osoby, ktoré trpia na migrénové bolesti hlavy, obrovskou výzvou. V takýchto situáciách prichádza na pomoc prírodné liečiteľstvo, ktoré ponúka bezpečné, a pritom účinné riešenie. Svojim pacientom odporúčam výživový doplnok DuoLife ProMigren, ktorého účinok je založený na výnimočnom pôsobení.”
prof. PharmDr. MUDr. Wiktor Stelmach člen vedeckej rady DuoLife

Obsah: 60 kapsúl

Výrobok DuoLife ProMigren neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky

Ďalšie informácie o produktoch DuoLife.

Môžete zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk