DuoLife ProRelaxin 60 kapsúl

Zvyšuje odolnosť organizmu voči stresu a obnovuje emočnú rovnováhu.

29.00

Dostupnosť Na sklade

Kategórie : , Tag :
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

DuoLife ProRelaxin pomáha pri strese

Výživový doplnok DuoLife ProRelaxin, vďaka svojmu dokonale vyváženému zloženiu, účinne pomáha v upokojení nervozity, uľahčuje zaspávanie a obnovuje citovú rovnováhu. Tým, že podporuje produkciu serotonínu a dopamínu, zlepšuje emocionálny stav a redukuje zlé pocity.

DuoLife ProRelaxin stimuluje správnu činnosť centrálnej nervovej sústavy a výrazne zvyšuje odolnosť organizmu voči stresu.
DuoLife ProRelaxin (patentovaná receptúra) je odporúčaný v stave celkovej únavy a nervového vyčerpania. Dodáva organizmu cenné zložky, ktoré majú upokojujúci vplyv v stave nervozity. Má blahodarný upokojujúci vplyv pri všeobecnom napätí, pomáha v zaspávaní a predlžuje dobrý spánok.

Zloženie

Chmeľové šištičky v prášku

Obsahujú aromatickú živicu (lupulín), esenciálny olej a ďalšie látky s upokojujúcim účinkom, ktoré vhodne pôsobia pri problémoch so zaspávaním, zlepšujú kvalitu spánku a zmierňujú hyperaktivitu tým, že tlmia činnosť mozgovej kôry a zároveň sťažujú prenos impulzov z obvodových nervov do mozgu.

Listy medovky lekárskej v prášku

Obsahujú terpény, ktoré vplývajú pozitívne na centrálny nervový systém. Pomáhajú udržiavať psychickú i fyzickú rovnováhu, majú upokojujúci účinok na nervový systém v stave nervového vyčerpania a zmierňujú úzkosť3.

Extrakt z kvetov levandule

Je bohatým zdrojom silíc, ktoré majú upokojujúci účinok na srdcovú činnosť a zvyšujú jeho odolnosť. Majú relaxačný účinok a uľahčujú zaspávanie. Obnovujú rovnováhu centrálneho nervového systému a znižujú pocit úzkosti a nervozity.

Extrakt z kvetov šafranu

Napomáha v ťažkostiach so zaspávaním. Zvyšuje koncentráciu serotonínu a dopamínu v nervovom systéme. Má pozitívny vplyv na depresné stavy a obnovuje emočnú rovnováhu.

L-Tryptofan

Patrí k aminokyselinám, ktorá je potrebná pre správnu činnosť organizmu a produkciu serotonínu v mozgu. Odporúčaný je pri problémoch so spánkom a depresných stavoch. Zvyšuje produkciu hormónov, ktoré zodpovedajú sa dobrý psychický stav, pokojný spánok a regeneráciu organizmu.

Extrakt z koreňa žeruchy peruánskej

Je zdrojom ľahko stráviteľných bielkovín. Podobne ako ženšen patrí medzi rastliny s adaptogénnymi vlastnosťami. Koreň je okrem toho nápomocný v stave skľúčenosti a nervozity, a dokonca aj pri kognitívnych procesoch.

Spirulina

Vďaka obsahu komplexu vitamínov zo skupiny B, v tom vitamínu B12, vynikajúco regeneruje bunky centrálnej nervovej sústavy. Prirodzená spirulina sa charakterizuje tým, že je ľahko vstrebávateľná – na úrovni 85-95%. Spirulina vytvorená z kompletných aminokyselín môže byť nápomocná v regenerácii nervového systému a taktiež pri ochrane mozgových buniek.

Odborné stanovisko o DuoLife ProRelaxin

„Vďaka harmonickým proporciám biologicky aktívnych látok, ktoré pochádzajú len z geneticky nemodifikovaných plodín, ktoré boli doplnené unikátnou receptúrou, výživový doplnok ProRelaxin® umožňuje účinne podporovať nervový systém a zároveň eliminovať duševnú únavu.”
Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife

Obsah: 60 kapsúl

Výrobok DuoLife ProRelaxin neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.

Ďalšie informácie o produktoch DuoLife.

Môžete zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk