DuoLife ProSelect 60 kapsúl

Podporuje imunitný systém a má antioxidačný účinok.

29.00

Dostupnosť Na sklade

Kategórie : , Tag :
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

DuoLife ProSelect pomáha imunite

Výživový doplnok ProSelect® je charakteristický tým, že obsahuje veľké množstvo polyfenolov, oxindole alkaloidov, tanínu , sterolov a acetogenínov. DuoLife ProSelect redukuje množstvo voľných radikálov v krvi tým, že zvyšuje jej antioxidačné schopnosti. Viaže na seba toxíny a napomáha v udržaní zdravej pečene.

Zloženie

Výživový doplnok ProSelect® obsahuje patentovanú receptúru ProSelect®, teda výber z bohatstva prírodných surovín s vysokou koncentráciou antioxidantov, ktoré povzbudzujú imunitný systém a zároveň podporujú nervový systém.

Ovocie a zelenina

ProSelect® (patentovaná receptúra antioxidačných látok získaných zo zmesi suchého extraktu ovocia a zeleniny v rozličných proporciách) vďaka najlepším vybraným surovinám a patentovanej receptúre je bohatým zdrojom antuoxidantov a výživných substancií, ktoré podporujú imunitný systém. Prípravok ProSelect® napomáha v odstraňovaní voľných radikálov a toxín z organizmu, očisťuje krv a privracia vitálne sily.

Extrakt z vilcacory – mačacieho pazúra

Výrazne podporuje imunitný systém organizmu a privracia vitálne sily. Okrem toho reguluje metabolizmus a dodáva každodennú dávku energie.

Extrakt z plodov gravioly

Zlepšuje pôsobenie imunitného systému a dodáva energiu pre každodennú činnosť organizmu. Pozitívne vplýva na imunitný systém tým, že zlepšuje náš stav a dodáva energiu.

Extrakt lesklokôrovky obyčajnej – reishi

Pomáha v stave fyzickej i psychickej únavy, má pozitívny vplyv na celkový stav organizmu a zmierňuje dôsledky stresu. Extrakt z reishi podporuje imunitný systém a napomáha v udržaní hormonálnej rovnováhy organizmu.

Extrakt z húževnatca jedlého – schitake

Výrazne stimuluje imunitný systém a omladzuje organizmus, poskytuje možnosť udržať si na dlhšie obdobie mladý vzhľad a organizmus v dobrom stave. Je to výnimočne účinný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály a spomaľuje proces starnutia pokožky.

Extrakt z jadierok marhule

So štandardizovaným obsahom vitamínu B17, teda amygdalínu, výrazne podporuje imunitný systém a pomáha vo vytváraní prirodzenej obranyschopnosti organizmu.

Odborné stanovisko o ProSelect®

„Patentovaná receptúra DuoLife ProSelect, ktorá obsahuje dôkladne vyberané suroviny, zaisťuje výnimočnú účinnosť. Bohaté biologické spektrum aktívnych a v plnej miere adaptogénnych látok, ktoré sa nachádzajú v ProSelect®, výrazne stimuluje imunitný systém a spúšťa regeneračné mechanizmy organizmu na úrovni buniek, a zároveň vytvára antimutagénnu bariéru.”
Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife

“Aktuálne je čoraz viac osôb ohrozených onkologickými chorobami. Z údajov WHO vyplýva, že v priebehu najbližších rokov sa bude tento problém ešte viac prehlbovať. Riešenie nám poskytuje príroda. Múdrosť prírody bola využitá vo výživovom doplnku ProSelect®, ktorý odporúčam svojim pacientom.”
prof. PharmDr. MUDr. Wiktor Stelmach člen vedeckej rady

Obsah: 60 kapsúl

Ďalšie informácie o produktoch DuoLife.

Môžete zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk