DuoLife ProSugar 60 kapsúl

DuoLife ProSugar® je najlepší spôsob, vďaka ktorému si poradíte s nadmernou chuťou na sladkosti.

29.00

Dostupnosť Na sklade

Kategórie : , Tag :
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

DuoLife ProSugar

Výživový doplnok DuoLife ProSugar je vzácnym zdrojom prirodzených vitamínov, minerálov ako aj makro a mikroelementov, ktoré podporujú správnu činnosť organizmu. Vďaka vysokému obsahu biologicky aktívnych látok uľahčuje metabolizmus cukrov. ProSugar® napomáha v udržaní správnej hladiny cholesterolu a obmedzuje chuť na sladké.

Zloženie

Extrakt z koreňa čakanky obyčajnej

Pomáha pri poruchách činnosti obličiek, v jeho zložení sa nachádza inulín, ktorý znižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Podporuje činnosť pečene a žlčníka. Vďaka bohatému spektru vitamínov a minerálnych látok je hodnotnou zložkou výživy.

Extrakt z listov moruše bielej

Tlmí činnosť enzýmov, ktoré sú zodpovedné za metabolizmus cukrov a obmedzuje ich premenu na glukózu. Obmedzuje trávenie polysacharidov a vstrebávanie monosacharidov, vďaka čomu sa znižuje
množstvo požitých kalórií (znižuje hyperglykémiu, ku ktorej dochádza po jedle). Extrakt z moruše bielej znižuje chuť na sladkosti3.

Kôra škorice

Reguluje koncentráciu cukru v krvi, má podobný účinok ako inzulín a výrazne zvyšuje metabolizmus glukózy. Škorica účinne znižuje hladinu „zlého” cholesterolu (LDL), zrýchľuje energetickú premenu a zlepšuje proces trávenia. Reguluje taktiež činnosť obličiek. Škorica znižuje chuť na sladkosti a očisťuje organizmus z toxických látok .

Extrakt zo strukov fazule

Má močopudný účinok, zmenšuje opuchy a reguluje prácu obličiek. Obsahuje málo cukru, vďaka čomu napomáha kontrolovať hladinu cukru v krvi a regulovať metabolické poruchy.

Senovka grécka

ProSugar® (patentovaná receptúra získaná zo semien senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum)) vďaka patentovanej receptúre, ktorá obsahuje extrakt zo senovky, je bohatý na galaktomanány, ktoré pozitívne vplývajú na činnosť organizmu a reguláciu metebolizmu cukrov. Obsahuje množstvo fytosterolov, cholínu a flavonoidov, a taktiež vitamín C a B1, provitamín A, železo a vápnik.

Extrakt z Galega orientalis

Rastlina, ktorá spomaľuje vstrebávanie glukózy a jej syntézu v pečeni. Obsahuje soli chrómu, ktoré posilňujú pôsobenie inzulínu. Obsahuje guanidíny, ktoré účinne blokujú prenikanie cukru do krvi a znižuje agregáciu trombocytov., čím sa znižuje riziko cievnych komplikáci7.

Maqui

Je známe svojimi antioxidačnými vlastnosťami. Obsahuje fytosteroly, teda prírodné rastlinné látky, ktoré znižujú hladinu zlého cholesterolu. Bioaktívne zložky maqui zrýchľujú spaľovanie kalórií a majú preventívny účinok pred náhlym pocitom hladu. Vďaka vysokému obsahu vitamínov a základných chemických látok doplňujú v organizme všetky potrebné látky.

Chia

Semená Chia sú nazývané „superpotravinou”. V bohatej miere obsahujú celulózu, ktorá pomáha udržať v norme odolnosť voči inzulínu a zároveň znižovať obsah tukov a cholesterolu v krvi. Tieto semená obsahujú zároveň hodne bielkovín a omega-3 mastné kyseliny, ktoré zlepšujú metabolizmus tukov a zároveň regulujú hladinu cholesterolu. Chránia organizmus pred hyperglykémiou, ku ktorej dochádza po jedle.

Odborné stanovisko o DuoLife ProSugar

„Výživový doplnok ProSugar® je dokonalým spojením prírodných látok, ktoré vďaka svojej biologickej aktívnosti účinne zvyšujú metabolizmus glukózy a znižujú úroveň cukru v krvi. ProSugar® je nezastupiteľný výrobok, ktorý obsahuje všetky vitamíny, makro a mikroelementy, ktoré pomáhajú v udržaní organizmu v ideálnej kondícií.”
Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife

 

Obsah: 60 kapsúl

Výrobok ProSugar® neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.

 

Ďalšie informácie o produktoch DuoLife.

Môžete zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk