DuoLife RegenOil Liquid Gold™ 250ml

Omega 3-6-9 za studena lisované oleje.

36.00

Dostupnosť Na sklade

Kategórie : , Tag :
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

DuoLife RegenOil Liquid Gold™ 250ml

DuoLife RegenOil Liquid Gold™ sa určite dá považovať za mimoriadny druh medzi najkvalitnejšími olejmi lisovanými za studena. DuoLife RegenOil Liquid Gold™ sa vyznačuje účinkom zmesi trinástich rastlinných olejov s antioxidačnými účinkami, podporujúcich stálosť Omega kyselín obsiahnutých v tomto výrobku. Pomer kyselín Omega-3 k Omega-6 sa pohybuje v rozmedzí od 1:1 do 1:5, ktorý umožňuje zachovať tzv. správny pomer. DuoLife RegenOil Liquid Gold™ je cenný zdroj nevyhnutných mastných kyselín, inak nazývaných tiež vitamín F, ktorý znižuje problémy pri závislosti na diéte.

DuoLife olej 1

Novinka DuoLife RegenOil Liquid Gold™ sa zakladá na úplne prevratnom zložení spočívajúcom v ideálne zostavenej báze nerafinovaných rastlinných olejov lisovaných za studena a obohatených prírodným vitamínom K2 MK7 a prírodným vitamínom D3, čím sú zladené vlastnosti doplnkov stravy s funkčnými potravinami. Jeho úlohou je nie iba dodať ľudskému telu nevyhnutné zložky, ale aj priaznivo ovplyvňovať fyziologické procesy v organizme podporovať zdravie.

Vitamín K2 MK7

Pôvodom výťažok z nattó. Výťažok z nattó je pôvodom z Japonska, kde bol využívaný pre svoje neobyčajné výživové hodnoty, hlavne pre vysokú koncentráciu vitamínu K2 v jej vzácnej forme MK7, ale aj enzýmu nattokináza, ktorému Japonci pripisujú zvláštny význam. Tento výživový potenciál vznikol kvasením sójových bôbov s využitím baktérii Bacillus subtilis. Aktívna štruktúra sóje sa mení na formu s vysokou bio dostupnosťou výživových zložiek. Vitamín K prispieva k správnej zrážanlivosti krvi a napomáha k udržaniu zdravých kostí.

Vitamín D3

Pochádza z lišajníkov, a preto je vhodný pre vegánov a vegetariánov. Najdostupnejší vitamín D rastlinného pôvodu je vitamín D2, v neveľkom množstve prisvojovaný ľudským organizmom; vitamín D3 je spravidla živočíšneho pôvodu, ktorý sa získava obvykle z lanolínu – žltej mazľavej látky behom čistenia ovčej vlny. Hlavná biologická funkcia vitamínu D spočíva v udržaní príslušnej hladiny vápnika a fosforu v krvi. Vitamín D pomáha pri prisvojovaní vápnika, ktorý je nevyhnutný pre zachovanie silných, zdravých kostí. Tento prehliadaný vitamín hrá zásadnú úloh pri podpore imunologického systému.

Jedinečné zloženie výrobku DuoLife RegenOil Liquid Gold™, a to trinásť nerafinovaných rastlinných olejov obohatených prírodným vitamínom K2 MK7 a vitamínom D3 zaisťuje jeho maximálnu vstrebatelnosť. Ako potvrdzuje Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA), vitamín K2 MK7 a vitamín D3 plní rozhodujúcu úlohu pri udržovaní zdravých kostí u osôb starších tridsať rokov*.

* European Food Safety Authority (EFSA)(NDA). Scientific Opinion on thesubstantiation of health claims related to vitamin K and maintenance of bone (ID 123, 127, 128, and 2879), blood coagulation (ID124 and 126), and function of the heart and blood vessels (ID 124, 125 and 2880) pursuant to Aricie 13(1) of Regulation (EC) No1924/20061

DuoLife olej2
DuoLife RegenOil Liquid Gold™ 250ml

Zloženie

Prítomnosť rôznorodých látok v Duolife RegenOil Liquid Gold ™, ktorý pozostáva zo zmesi 13 za studena lisovaných olejov, robí z tohto produktu mini zázrak
➡️slnečnicový olej
➡️ľanový olej
➡️kukuričný olej
➡️slnečnicový olej s extraktom rakytnika
➡️ konopný olej
➡️slnečnicový olej s extraktom ruže šípky
➡️olej z výhonkov pšenice
➡️olej z hroznových jadierok
➡️sezamový olej
➡️olej zo semiačok bodliaka mliečneho
➡️olej z pekanového orecha
➡️olej z cedrových(piniových) orieškov
➡️prírodný vitamín K2MK7, výťažok z extraktu natto
➡️ prírodný vitamín D, výťažok z lišajníka

Objem : 250 ml / 50 dávok

Dávkovanie : denne 5 ml s jedlom, najlepšie v studenej kuchyni

 

Ďalšie informácie o produktoch DuoLife.

Môžete zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk