Biokeramický pás na koleno

Pre zníženie bolesti pri akútnych a chronických bolestiach kĺbov.

25.00

Dostupnosť Na sklade

Kategória :
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Biokeramický pás a jeho vplyv

Biokeramický pás na koleno a bedrový pás, sú vyrobené tak, že aj ich dlhodobé nosenie je veľmi príjemné a komfortné. Neprekáža pri denných pohybových aktivitách, športovaní a ani pri fyzicky namáhavej práci. Používanie je bezpečné, pričom dlhodobé nosenie pomáha predchádzať chirurgickým zákrokom a pomáha znížiť užívanie liekov od bolesti.

Biokeramické pásy nám umožňujú využívať pozitívny vplyv infračervených lúčov počas celého dňa, či spánku. Tým sa dosiahne dlhotrvajúce pôsobenie infračervených lúčov na náš organizmus, čoho dôsledkom je zníženie bolesti a uvolnenie postihnutých miest, ale aj výborná prevencia pred rôznymi ochoreniami.

Koleno – najzložitejší kĺb ľudského tela. Porucha jeho funkcie môže byť spôsobená poškodením chrupavky, vnútorných väzov, menisku či kĺbového puzdra. Pravidelné používanie biokeramického pásu pomáha k zmierneniu týchto problémov. Je vhodný pre ľudí trpiacich chronickými problémami kolenného kĺbu, pre starších ľudí a športovcov.

Hlavný prínos FIR textílií v biokeramickom páse na koleno:

– uvoľnenie svalových a klbových stuhnutí

– zlepšenie mikrocirkulácie krvi

– podpora regenerácie a rýchlejšie hojenie

– potláčanie zápalov a bolestí svalov a kĺbov

– odstránenie opuchov

– úľava od bolesti

– zlepšenie metabolizmu a detoxikácia

– celkové uvoľnenie, pocit vitality

Textílie vyrobené z FIR biokeramických vlákien predstavujú inovatívny prístup v starostlivosti o zdravie, pričom využívajú najnovšie vedecké poznatky z oblasti vývoja nových materiálov. Tieto textílie vyrobené z FIR biokeramického vlákna, ak priliehajú tesne k telu, dokážu produkovať infračervené lúče vo vlnovom 14-16 µm a odovzdávať ho rovnomerne ľudskému organizmu a aktivizovať živé bunky.

FIR (Far Infrared Rays)

Dlhovlnové infračervené žiarenie. Ide o časť slnečného žiarenia, ktorá prináša život na zemi. Je to neviditeľné svetlo, známe tiež ako svetlo života. Ľudské telo potrebuje neustály prísun slnečného žiarenia, vtedy sa organizmus cíti vitálnejšie, zdravšie, sme nabití energiou. V skutočnosti tá časť svetla výrazne posilňuje mikrocirkuláciu, ionizuje a aktivuje molekuly vody v našich bunkách, čím dochádza k zlepšeniu zdravotného stavu.

FIR biokeramické vlákno

Materiál vyrobený špeciálnou patentovanou high-technológiou, ktorá dovoľuje spojenie keramiky s textíliami. Ide o rôzne minerálne zmesi (napr. oxid kremičitý SiO2 alebo oxid hlinitý Al2O3) zahriate na 1600°C. Po vychladnutí je výsledný materiál schopný absorbovať a vyžarovať veľké množstvo FIR infračervených lúčov. Ak tento materiál prilieha tesne k ľudskému telu, zvyšuje biologickú aktivitu buniek.

Veľkosť  biokeramického pásu na koleno: ponúkame veľkosť L a XL

Rozmery : pás sa postupne rozširuje, XL pás má v spodnej časti priemer 14cm a vo vrchnej 17cm

Obsah balenia: 1 kus Biokeramický pás na koleno ELASTICKÝ

V našom e-shope ponúkame aj ďalšie zaujímavé produkty.

Biokeramický pás na koleno si môžete zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk