Immunity Forte 500, 90 ks

Aktivuje vrodený imunitný systém.

35.90

Dostupnosť Na sklade

Kategória :
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

PREČO JE PRODUKT IMMUNITY FORTE 500 PRE VÁS TAK VÝNIMOČNÝ A POTREBNÝ?

Pomáha zdolávať vírusy, baktérie, patogény, huby, infekcie a parazity.

 

Predovšetkým svojím zložením / pozrieť nižšie / a použitými účinnými látkami, ktoré same o sebe majú unikátne vlastnosti.
Naši zákazníci sa môžu tešiť tomu, že sa do ich služieb dostáva jeden z najlepších trénerov imunity, produkt IMMUNITY Forte 500.
Najsilnejší liek proti všetkým chorobám je náš vlastný imunitný systém.
Nič nedokáže telo ochrániť lepšie ako správne fungujúci imunitný systém – preto ho treba podporiť a dodať mu potrebné nástroje.
Čo sa stane a ako sa zachovať v situácii, keď obranná schopnosť nášho organizmu sa v dôsledku škodlivých vplyvov prostredia alebo nedostatkových stavov natoľko oslabí, že už nedokáže vykonávať svoju úlohu? Vtedy sa nám zíde tak silný a rozhodný “tréner”, ktorý posilní a priebežne udržiava náš imunitný systém v dobrej kondícii.

Zachovanie zdravia

ZACHOVANIE ZDRAVIA A IMUNITA ORGANIZMU JE PRAVDEPODOBNE TOU NAJVÄČŠOU VÝZVOU ČLOVEKA 21. STOROČIA. ZÁSLUHOU SVOJEJ STAVBY DISPONUJE ĽUDSKÝ ORGANIZMUS SCHOPNOSŤOU SÁM ZDOLÁVAŤ NAPADNUTIE VÝRUSMI, INFEKCIAMI A BAKTÉRIAMI, AKO AJ SCHOPNOSŤOU VÍŤAZIŤ NAD POČETNÝMI DRUHMI STRESU.
IMMUNITY FORTE PRIPRAVÍ ORGANIZMUS NA VÝZVY 21. STOROČIA A PONÚKA NOVÚ OBRANNÚ STRATÉGIU. UROBÍ NÁS SCHOPNÝMI ÚČINNEJŠIE ČELIŤ MNOHÝM ÚTOKOM.

Zloženie

výťažok z listov olivovníka, beta-D-glukán z droždia z kvasinky Sacharomyces cerevisiae, výťažok z brokolice, selén, jód a stopové prvky (železo, selén, zinok, meď, mangán) a vtamíny A,D,C.

V ČOM DOKÁŽE POMÁHAŤ IMMUNITY Forte?
Pomáha zdolávať vírusy, baktérie, patogény, huby, infekcie a parazity.

· Prevencia proti infekciám, vírusom, baktériám, degeneračným procesom

· Rýchlejšie zdolanie infekčných a nákazlivých chorôb, zabránenie možnému vzniku komplikácií

· Prevencia proti postoperačným infekciám

· Zmiernenie symptómov alergie

· Možné použitie pri protinádorovej terapii

HLAVNÉ ÚČINNÉ LÁTKY IMMUNITY Forte :

– Activ-immune WGMTM Beta-D Glukán 1,3/1,6 z kvasinky Sacharomyces cerevisiae / 71% čistota/+ kofaktory

– Oleuropein + kofaktory

– Výťažok z brokolice Indol – 3 – karbinol / I3C /
+ kofaktory
– Stopové prvky a vitamíny / imunita vitamíny /môžu pomôcť aj výchto oblastiach:

Imunitný systém: železo, zinok, meď, selén, vitamín – A , vitamín – D a vitamín – C pomáhajú podporovať prirodzenú obranyschopnosť.
Funkcia štítnej žľazy: jód a selén prispieva k normálnej funkcii štítnej žľazy
Metabolizmus buniek: železo, jód, meď a mangán sa zapájajú do normálnych metabolických procesov na výrobu energie.
Prekonávanie únavy: železo prispieva k znižovaniu únavy.
Duševná vitalita: železo, zinok, jód prispievajú k udržaniu normálnych mentálnych funkcií.
Nervová sústava: jód a meď prispieva k normálnemu fungovaniu nervového systému.

Správne a zdravé fungovanie týchto oblastí môže prispieť k našej schopnosti odolávať škodlivým vplyvom vonkajšieho prostredia.

SILA A ÚČINNOSŤ IMMUNITY Forte JE PRÁVE V SYNERGICKOM EFEKTE TÝCHTO JEDMOTLIVÝCH ZLOŽIEK !!!
Synergický efekt- je spoločné pôsobenie, súčinnosť, efekt spoločného pôsobenia viacerých prvkov, ktorý je obvykle väčší alebo kvalitatívne lepší než prostý súčet ..

KOMU ODPORÚČAME IMMUNITY Forte?

DEŤOM, ktoré chodia do jaslí, škôlky či školy. Imunita pre deti je veľmi dôležitá. Veď čo iné by ich mohlo účinnejšie ochrániť pred infekciami a epidémiami ako ich vlastný, dobre fungujúci imunitný systém. IMMUNITY Forte môže pomôcť pri prevencii nákaz, ktoré veľakrát postihnú celý kolektív.

V prípade infekčných ochorení detí je obzvlášť dôležité, aby sme podporovali samo uzdravovacie procesy organizmu takým spôsobom, ktorý zabraňuje vzniku komplikácií. Mnohokrát zbytočné užívanie antibiotík môže porušiť rovnováhu normálnej črevnej flóry a tým umožniť vzniku ďalších ochorení. Proti tomu zabezpečuje Immunity Forte šetrnú ochranu.

Tehotné a dojčiace

Pre tehotné ženy sa odporúča , aby sa pred užitím tohto produktu poradili so svojím ošetrujúcim lekárom!

Beta-D glukán

Odporúčame ho aj oko nevyhnutnú súčasť výživy zdravým DOSPELÝM, pretože prílišné pracovné vyťaženie a stres oslabujú našu obrannú schopnosť. Pre preťažený, oslabený organizmus v čase epidémie je riziko nákazy oveľa väčšie.
Beta- D glukán 1,3/1,6 je schopný potlačiť prehnané reakcie organizmu na cudzie látky (peľ, zvieracia srsť atď.), preto môže priniesť úľavu aj osobám trpiacim na symptómy alergie, najmä v prípade symptómov prejavujúcich sa v horných i dolných dýchacích cestách.

Doplnková terapia

Preklinické a klinické testy dokazujú pozitívny vplyv beta-D-glukánu z kvasníc v PODPORNEJ a DOPLNKOVEJ TERAPII NÁDOROVÝCH OCHORENÍ. Vo viacerých onkologických ústavoch (napr. Klinika Mayo) ho používali účinne v kombinácii s monoklonálnymi protilátkami / imunita lieky /, keď za užívania počas chemo- a rádioterapie urýchlil regeneráciu kostnej drene, normalizáciu krvného obrazu.
V genetickom laboratóriu Ústavu verejného zdravia Univerzity v Pécsi boli prevedené preklinické testy s prípravkom obsahujúcim Beta – D – glukán 1,3/1,6. 24 hodín po užití bolo možné vykázať výrazné zmeny v expresii onkogénov c-myc, H-ras, Ka-ras, p53, BCL-2 nádorových supresorov v prípade vzoriek získaných z tkanív pečene, sleziny, pľúc, obličiek, detskej žľazy, lymfatických uzlín, kostnej drene. Imunita organizmu sa výrazne zvýšila.

Immunity Forte a cukrovka

môžu bezpečne užívať aj OSOBY POSTIHNUTÉ CUKROVKOU, neovplyvňuje hladinu cukru v krvi. Nemá škodlivé vedľajšie účinky, odporúča sa pre všetky vekové kategórie. Beta-glukán z droždia podnecuje tvorbu buniek T-helper 1 namiesto buniek T-helper 2, čím sa znížia intenzívne alergické reakcie.

 

Ponúkame aj ďalšie zaujímavé potravinové doplnky.

Immunity Forte je možné zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk