Kniha „Nové dýchání nová nadejě“, 2. časť

Kniha určená ku Frolovmu dýchaciemu trenažéru, 2.časť.

5.32

Nie je na sklade

Kategória :
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Kniha nové dýchání nová nadejě je o endogénnom dýchaní – objave medicíny 21. storočia – 2. diel, skúsenosti a výsledky.

Kniha Nové dýchání nová nadejě 2. časť, nadväzuje na publikáciu v ktorej sa po prvýkrát v roku 2000 informovalo a zoznamovalo s metodikou ozdravného dýchania s Frolovovým prístrojom.

MUDr. Taťána Nikolajevna Kozlovová spoločne so svojím mužom MUDr. Igorom Kozlovom pôsobili dlhé roky ako lekári v Moskve a v Nižnom Novgorode a zaujímali sa o alternatívnu medicínu. V roku 1991 prišli na pozvanie spoločnosti zaoberajúcej sa alternatívnymi liečebnými postupmi tiež do Košíc. Potom prišli ponuky na vedenie seminárov nielen na Slovensku, ale aj na Morave a neskôr aj v Prahe.

Dnes manželia Kozlovoví v Prahe prevádzkujú ordináciu špeciálnych masáží. Korekčné, vibračné a vákuové masáže sú určené predovšetkým na ozdravenie chrbtice, kĺbov a zlepšenie činnosti vnútorných orgánov.

Súčasťou pôsobenia MUDr. Kozlovová v Českej a Slovenskej republike je tiež prednášková činnosť – v rôznych mestách republiky vedie semináre zamerané na prírodné spôsoby liečby, ktorých sa zúčastňujú laici i zdravotnícky personál. Jej zásluhou sa k nám dostal nielen Frolov dýchací trenažér, ale aj ďalšie liečebné pomôcky.

Úryvok z knižky:

Náš dych je spojovacím článkom v reťazi kozmickej energie. Spája náš vnútorný svet (mikrokozmos) so svetom vonkajším (makrokozmom). S prvým nádychom prichádzame na svet a s posledným výdychom naša životná púť končí. Dýchať – znamená žiť. Povrchné dýchanie znamená len povrchné vnímanie. (…)

Prinášame teraz výsledky a skúsenosti tých, ktorí už pochopili, že plne dýchať, znamená naplniť naše telo dostatkom energie k realizovaniu svojich vrodených schopností, a uplatňovanie svojho potenciálu. (…)

Prax dokazuje, že dychové cvičenia na prístroji efektívne napomáhajú pri najrôznejších druhoch ochorení: hypertenzia, diabetes, chronickej bronchitíde, astme … a vždy k postupnému zlepšeniu funkcie metabolizmu a tým upevnenie imunitného systému a posilnenie psychickej a fyzickej odolnosti človeka na začiatku 3. tisícročia . Uplatnenie tejto metodiky je vhodné od piatich rokov pre každú vekovú kategóriu zdravých a chorých.

 

V našom e-shope ponúkame aj druhú časť tejto knihy.

Túto knihu si môžete zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk.