Kyäni Nitro Xtreme 56ml

Kyäni Nitro Xtreme™ predstavuje tekutý doplnok stravy obsahujúci vitamíny, minerály a šťavy z rastliny noni (Morinda citrifolia).

76.50

Dostupnosť Na sklade

Kategória :
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Kyäni Nitro Xtreme pre lepšie výsledky

Kyäni Nitro Xtreme je rozšírená verzia Nitro FX-u.

Lepšie výsledky bez dopingu!

Niacín

Zúčastňuje sa pri dýchaní buniek, znižuje potrebu inzulínu. Napomáha pri správnej funkcii tráviaceho systému. Má úlohu pri syntéze pohlavných hormónov. Pomáha tým, ktorí trpia zápalmi kĺbov, nakoľko má protizápalový účinok.

Magnézium

Napomáha pri metabolizme bielkovín, nukleových kyselín, tukov a sacharidov. Je potrebné pri správnej funkcii svalov a ich uvoľnení. Uľahčuje účinnú funkciu enzýmov. Znižuje riziko srdcového infarktu, nakoľko napomáha pri funkcii srdca a normalizuje krvný obeh. Znižuje alebo aj nastaví normálnu hodnotu cholesterolu.

CoQ10

Účinne vplýva na funkciu mozgu. Zvyšuje produkciu energie v organizme, pôsobí na proces starnutia. Je kardiovaskulárny – pomáha udržiavať zdravie cievnej sústavy a srdca. Posilňuje imunitný systém a pomáha udržiavať zdravé ďasná.

Zinok

Napomáha pri normálnej funkcii hormónov a svalov. Neutralizuje škodlivé kovy. Zinok je potrebný aj pri celistvosti pokožky. Podporuje zdravie plodu a reprodukčných orgánov. Pomáha pri zdravej funkcii prostaty. Urýchľuje hojenie rán.

Chróm

Redukuje hladinu cukru v krvi. Pomáha pri vstrebávaní sa hroznového cukru do buniek svalov. Dopomáha k ešte väčšej tvorbe oxidu dusnatého v organizme! Pomáha udržiavať telesnú váhu bez tukov.

Kyäni Nitro XTREME kvapky sa nezaraďujú medzi dopingové prípravky, plne sú povolené pre športovcov.

Účinky:

– Stupňovanie fyzického výkonu organizmu v prípade väčšej záťaže (šport, stupňovaný stres)
– Posilní zoslabnutý organizmus pri vážnejších chorobách

Tento doplnok stravy, ktorý sa zmiešal tak, aby pomohol podporovať vysokoenergetický životný štýl, obsahuje noni, horčík, tiamín, niacín, zinok, CoQ10, ako aj extrakty zo zázvoru, ovocia amla a z papriky. Tento doplnok stravy je ideálny nie len pre športovcov, ale je vynikajúci aj pre každého v pohybe.

Silnú tmavú farbu Kyäni Nitro Xtreme dopĺňa jeho hlboká a bohatá chuť. Pre tých z vás, ktorí majú veľmi citlivé žalúdky, odporúčame, aby ste zamiešali svojich 20 kvapiek do pohára s vodou.

Kyäni Nitro Xtreme sa predáva v 56 ml sklenenej fľaške s kvapkadlom, ktorá je ideálna pre páry a rodiny.

Odporúčame, aby ste si dali 5-6 kvapiek Kyäni Nitro Xtreme™ trikrát počas dňa.

Prvýkrát: dajte si Kyäni Nitro Xtreme™ po zobudení a pred požitím akéhokoľvek iného jedla alebo doplnkov stravy, aby ste pomohli zvýšiť účinnosť akýchkoľvek iných doplnkov stravy, ktoré beriete.
Druhýkrát: dajte si 1 ml Kyäni Nitro Xtreme™ počas dňa, keď pociťujete pokles energie. Pomôže vám zabezpečiť dodatočný výkon.
Tretíkrát: na konci dňa si dajte 1 ml Kyäni Nitro Xtreme™ spolu s večerou a pred požitím akýchkoľvek iných večerných doplnkov stravy.
Len dospelé osoby: Niektoré páry tiež zistili, že požitie Kyäni Nitro Xtreme™ pred spaním môže tiež pomôcť zdokonaliť iné aktivity v spálni.

Vyskúšajte Kyäni Nitro Xtreme na vlastnej koži, aby ste pocítili efekt!

Prísady:

Glycerín (zvlhčovadlo), čistená voda, fruktóza, šťava z noni (Morinda citrifolia), chlorid horečnatý hexahydrát, karamelová farba (farbivo), kyselina citrónová (okyslovací prostriedok), mäta (aróma), zmes vitamínov (tiamín, niacín), monohydrát sulfát zinku, mikroobalený CoQ10 (CoQ10 a obaľovací prvok z arabskej gumy), QuickSorb® (zmes rizómu zázvoru, ovocia amla a ovocných extraktov z papriky), chlorid chrómny hexahydrát.

 

Zapamätajte si, že diétne doplnky sú jedlá, ktoré sa špeciálne vybrali na pridanie hodnoty do vašej diéty. Nie sú liečivá a nie sú určené ako náhrada dobre vyváženej diéty. Spoločnosť Kyäni nemôže poskytovať lekárske rady o našich produktoch. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo obavy z používania našich produktov, poraďte sa s vaším všeobecným lekárom.

 

Kyäni Nitro Xtreme je možné kúpiť aj vo výhodnejšej cene v akčných trojuholníkoch zdravia.

Kyäni Nitro Xtreme je možné zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk.