Kyäni trojuholník zdravia Xtreme

Účinný Trojuholník Zdravia, ktorý obsahuje Kyäni Nitro Xtreme™, Kyäni Sunrise™ a Kyäni Sunset™ , je ideálny pre športovcov. Udrží Váš výkon v extrémoch so svojou jedinečnou kombináciou prísad.

159.54

Dostupnosť Na sklade

Kategória :
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Kyäni trojuholník zdravia Xtreme plný energie

Čo obsahuje kyäni trojuholník zdravia Xtreme:
1 x Kyani Sunrise 30 sáčkov
1 x Kyani Sunset 90 kapsúl
1 x Kyani Nitro Xtreme 56ml

Čo robí Trojuholníka Zdravia Xtreme naozaj extrémneho? – Kyäni Nitro Xtreme!

Kyäni Nitro Xtreme

Využíva oveľa koncentrovanejšiu formu rastliny Noni ako štandardný trojuholník zdravia. Táto formula je už veľmi jedinečná, obsahuje COQ10, Vitamín B1, Zinok, Horčík a ešte taktiež ďalšie látky, ktoré zvýšia efektívnosť výživového doplnku. Kyäni Nitro Xtreme tiež obsahuje kľúčové zložky, ktoré sú známe efektom zvýšenia živín v metabolizme, čo znamená, že užívaním Xtreme spoločne s Kyäni Sunrise a Kyäni Sunset spôsobíte, že ešte viac využijete tieto produkty.

Ako Kyäni Trojuholník Zdravia, aj Kyäni trojuholník Zdravia Xtreme obsahuje iba špičkové, inteligentne formulované zložky, aby Vám poskytli to najlepšie z výživových doplnkov.

Kyäni Sunrise

Je založená na silnej a divokej aljašskej čučoriedke a obsahuje vitamíny, minerály, plody a rastlinné výťažky. V tomto veľmi silnom doplnku je každá zložka jedinečná a predstavuje cenný príspevok k zdravému a vyváženému životnému štýlu.

Kyäni Sunset

Kkombinuje tú najčistejšiu formu vitamínu A+D – tokotrienoly z rastlín Annatto a Omega3 z voľne žijúcich aljašských lososov sockeye a z iných divokých aljašských rýb. Pravidelné užívanie Kyäni Sunsetu môže pozitívne prispieť k normálnej funkcie srdca a mozgu a rovnako aj videniu, vďaka svojej vysokej EPA/DHA úrovni.

Užívajte Trojuholník Zdravia Xtreme – a žite svoj život Xtrémne!

Zapamätajte si, že diétne doplnky sú jedlá, ktoré sa špeciálne vybrali na pridanie hodnoty do vašej diéty. Nie sú liečivá a nie sú určené ako náhrada dobre vyváženej diéty. Spoločnosť Kyäni nemôže poskytovať lekárske rady o našich produktoch. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo obavy z používania našich produktov, poraďte sa s vaším všeobecným lekárom.

Výrobky Kyäni z Kyäni trojuholníka zdravia Xtreme je možné zakúpiť aj jednotlivo.

Kyäni trojuholník zdravia je možné zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk.