Produkty Kyäni spájajú najlepšie prírodné adaptácie s najnovšími modernými technológiami, ktoré vás vyživujú zvnútra aj zvonka. Môžete dosiahnuť maximálnu pohodu tým, že vyživujete telo a podporujete sebadôveru s mladistvým vzhľadom.

Spoločnosť Kyäni vyvinula svoju charakteristickú výživovú radu, Kyäni Wellness Trojuholník, ktorý podporuje naše telo živinami, ktoré nemusí dostať z modernej stravy, ktorá často neobsahuje dostatok živín. Systém starostlivosti o pleť Fleuresse je založený na prírodných adaptáciách, ktoré podporujú dlhú životnosť. Spoločne, sa vám neprekonateľné Kyäni výrobky pomôžu cítiť a vyzerať najlepšie.

Kyäni Wellness Trojuhoník je náš jedinečný wellness systém, ktorý využíva Nitro Živiny. Obsahuje vitamíny, minerály a noni extrakt. Kyäni Nitro Xtreme pomáha procesom metabolizmu tela, ktoré sú rozhodujúce pre našu schopnosť absorbovať živiny v Kyäni Sunrise a Kyäni Sunset. Tieto tri kľúčové produkty spolupracujú, aby nám poskytli bezkonkurenčnú výživu a dodávku živín

Základom trojuholníka Wellness sú prírodné zložky. Kyäni Sunrise využíva jedinečné antioxidanty z divokých aljašských čučoriedok, vitamín C a ďalšie živiny, ktoré nám pomôžu začať deň naplnený živinami. Doplnok k Sunrise je Kyäni Sunset, obsahujúci Omega-3 odvodené od voľne žijúcich rýb vrátane divokého Aljašského lososa, rovnako ako vitamín E Tokotrienoly. Nitro Efekt zaisťuje správnu absorpciu živín, pretože užívame Nitro dvakrát až trikrát počas dňa.

Video o Kyäni

Prehrať video

Kyäni Sunrise bolo vyvinuté, aby využívalo silné antioxidantné polyfenoly z aljašskej čučoriedky. Ale to je len začiatok. Sunrise zahŕňa výťažky z 20+ živín a širokú škálu vitamínov a minerálov na optimalizáciu wellness.

S jeho vo vode rozpustnými živinami sa Kyäni Sunrise užíva ráno, aby sa maximalizovala biologická dostupnosť.  K dispozícii v praktických jednorazových vreckách, Sunrise je lahodným
a pohodlným spôsobom, ako začať deň.

Kyäni Sunset je silným zdrojom omega-3 mastných kyselín, ktoré podporujú prevádzku mnohých systémov tela. Kľúčové ingrediencie v Sunset pochádzajú z voľne žijúcich rýb, vrátane divokého Aljašského lososa. Okrem toho je Sunset výborným zdrojom tokotrienolov, silnej formy vitamínu E.

Lipid-rozpustná živina Kyäni Sunset je perfektná na užitie v noci pred spánkom.

Kyäni Nitro je kľúčom, ktorý odomkne plnú silu trojuholníka Wellness. Kyäni Nitro Xtreme vám poskytuje zinok, chróm, tiamín a niacín, ktoré pomáhajú telu absorbovať živiny prostredníctvom posilneného metabolizmu. Toto sa nazýva Nitro Efekt a znamená to viac energie a menej stratených živín.

Naše produkty Nitro obsahujú extrakty z ovocia noni, ktoré vaše telo môže použiť na výrobu oxidu dusnatého (NO), jednej z najdôležitejších signalizačných molekúl v tele. K dispozícii ako Nitro FX a Nitro Xtreme, Nitro sa užíva dvakrát až trikrát denne pre maximálnu účinnosť a maximálnu absorpciu živín.

×

Cart