Prírodný antiperspirant 115ml

Rieši nadmerné potenie a zápach nôh. Chráni pred plesňovými infekciami.

5.61

Nie je na sklade

Kategória :
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Prírodný antiperspirant

Prírodný antiperspirant  je vhodný na každodennú hygienu nôh, najlepšie ráno pred obutím. Zabraňuje vzniku zápachu nôh, pri pravidelnom používaní upravuje nadmerné potenie a počas celého dňa chráni pred rizikom kožných infekcií (plesňových, bakteriálnych, kvasinkových).

100% prírodný s vysokým obsahom šalvie.
Rieši nadmerné potenie a zápach nôh.
Chráni pred plesňovými infekciami.
Regeneruje, dezinfikuje a zvláčňuje pokožku po nadmernej záťaži.
Významne napomáha pri prevencii a spontánnej liečbe plesňových ochorení

Účinky

  • okamžitý dezinfekčný účinok liehu
  • vytvorenie ochranného mikrofilmu z koncentrovaných účinných rastlinných
  • synergický účinok jednotlivých zložiek prípravku zložiek
  • výrazne účinok predlžujúci efekt prírodnej síry
  • potlačením nežiadúcej kožnej bakteriálnej mikroflóry s okamžitým účinkom zabraňuje rozkladaniu potu na zapáchajúce produkty rozkladu
  • lokálne priaznivo reguluje nadmernú činnosť potných žliaz; nemá však tendenciu úplne zablokovať proces potenia, ktorý je prirodzeným a potrebným očisťovaním organizmu od toxických látok, prijímaných v strave, vode a dýchanom vzduchu z vonkajšieho prostredia
  • účinné látky v kombinácii s etylalkoholom (liehom) majú prirodzený antiseptický účinok a vytvárajú krajne nepriaznivé prostredie pre množenie bakteriálnych a mykotických kultúr
  • prípravok je vysoko účinným doplnkovým prostriedkom pri liečení lokálnych dermatomykóz. Efekt sa spravidla dostavuje už po 3 dňoch používania aj bez užívania liekov
  • okrem veľmi uspokojivého riešenia akútnych problémov je ideálnou prevenciou
  • lieh v prípravku plní dve dôležité funkcie: dezinfekènú je nosným médiom účinných rastlinných zložiek.
  • po niekoľkých minútach od aplikácie sa na pokožke vytvorí aktívny mikrofilm

Zloženie

Zo zmesi účinných rastlinných zložiek s prevažne prirodzeným antibiotickým účinkom. Tieto zložky zostávajú aktívne dlhodobo – to znamená minimálne 6 až 12 hodín, a zabraňujú rozmnožovaniu sa bakteriálnych a mykotických kultúr, čím pokožku nôh aktívne chránia pred kožnými infekciami.

Vďaka svojim účinkom je prírodný antiperspirant ideálnou súčasťou osobných ochranných pracovných prostriedkov (OOPP) a hygieny práce.

Nepríjemné “následky” dlhodobého nosenia tenisiek alebo pracovnej obuvi? Pred obutím použite prírodný antiperspirant ANTIFF. Vaše nohy budú mať svieži dych…

A čo v prípade začervenania či svrbenia nôh? Oba príznaky môžu byť prejavom začínajúceho infekčného kožného ochorenia. Jednoducho využite rýchly, upokojujúci, dezinfekčný a protizápalový účinok ANTIFFu.

Po návšteve napríklad plavárne, sauny, spoločných hygienických zariadení, či po návšteve lekára, u ktorého ste chodili bosí, dôrazne doporučujeme aplikáciu výrobku, pretože všetky uvedené miesta sú zvlášť rizikové.

Aplikácia

Po aplikovaní prípravku nikdy nezabudnite počkať 1-2 minúty, aby sa na pokožke ľahkým osušením mohla vytvoriť aktívna mikrovrstva z účinných rastlinných zložiek, ktorá Vaše nohy lieči a ochraňuje počas celého dňa.

 

Všetky prípravky značky ANTIFF Exclusive sa vyrábajú púodľa starodávnych tradičných postupov – metódou pomalej macerácie deiatok druhov liečivých rastlín bez použitia pomocných alebo konzervačných chemických látok. Pri kúpe týchto výrobkov sa môžete na 100% spoľahnúť, že kupujete 100% prírodnú kvalitu.

K vytváraniu podmienok vnútorného prostredia, priaznivých na rozmnožovanie pôvodcov najčastejších ochorení – kvasiniek a plesní – významným spôsobom prispieva nesprávna životospráva, ktorú ovplyvniť nedokážeme (napríklad vysoký podiel cukrov v strave, či vnútorné znečistenie organizmu). Naše výrobky dokážu odstrániť vonkajšie prejavy nimi spôsobovaných ochorení. Účinkujú okamžite, veľmi spoľahlivo a ich použitie je jednoduché.

V našom e-shope ponúkame aj ďalšie tinktúry.

Tento antiperspirant je možné zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk