Repelent proti kliešťom 115ml

Repelent proti kliešťom – prevencia proti nákaze boreliózou a encefalitídou.

5.61

Nie je na sklade

Kategória :
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Repelent proti kliešťom

Repelent proti kliešťom obsahuje prírodný eukalyptový olej, ktorý prirodzene odpudzuje kliešte, takže sa na vás neprisajú.

Prípravok obsahuje harmonickú kombináciu účinných látok z liečivých rastlín s protizápalovými, dezinfekčnými účinkami a upokojujúcimi účinkami.

Použitie

Doporučujeme prípravok použiť v mieste uštipnutia bodavým hmyzom – napríklad včelou, osou, komárom, ovadom a podobne. Nedôjde tak k vzniku opuchu, zápalu a nepríjemnému svrbeniu, alebo uvedené prejavy zmierni.

  • odpudzuje kliešte
  • významne znižuje riziko ochorenia na kliešťovú encefalitídu a boreliózu
  • vytvára ochranný mikrofilm z účinných rastlinných zložiek
  • účinné látky upokojujú pokožku, zmierňujú následky uštipnutia bodavým hmyzom a zabraňujú vzniku lokálnych opuchov a zápalov

Všetky prípravky značky ANTIFF Exclusive sa vyrábajú podľa starodávnych tradičných postupov – metódou pomalej macerácie deiatok druhov liečivých rastlín bez použitia pomocných alebo konzervačných chemických látok. Pri kúpe týchto výrobkov sa môžete na 100% spoľahnúť, že kupujete 100% prírodnú kvalitu.

K vytváraniu podmienok vnútorného prostredia, priaznivých na rozmnožovanie pôvodcov najčastejších ochorení – kvasiniek a plesní – významným spôsobom prispieva nesprávna životospráva, ktorú ovplyvniť nedokážeme (napríklad vysoký podiel cukrov v strave, či vnútorné znečistenie organizmu). Naše výrobky dokážu odstrániť vonkajšie prejavy nimi spôsobovaných ochorení. Účinkujú okamžite, veľmi spoľahlivo a ich použitie je jednoduché.

V našom e-shope ponúkame aj ďalšie tinktúry.

Tento repelent je možné zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk