Sanogel - 225ml

Detoxikačný gél na očistu organizmu. Výborný proti zápche.

30.00

Nie je na sklade

Kategória :
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Sanogel informácie

Každý človek sa snaží udržiavať si okolo seba poriadok. Urobí si  poriadok v byte alebo dome v ktorom žije, dá do poriadku svoje okolie – pokosí trávnik , či upraví  záhradu.  Pravidelne chodí na technické prehliadky so svojím autom –  vymieňa v ňom filtre, olej,  dáva do poriadku brzdy a všetko potrebné. Ale  koľkokrát počas svojho života očistí človek sám seba? Kedy naposledy ste sa očistili vy sami? Nemám na mysli to, že ste si umyli pokožku. Ale kedy ste si očistili vaše vnútorné orgány? Väčšina ľudí nikdy. Preto sa potom nečudujme, keď naše telo – zanesené kadejakými toxínmi, lepkom, cholesterolom, ťažkými kovmi, chemikáliami, elektrosmogom  atď  nezvláda základné funkcie a ochorie. Mnohokrát vaše orgány ani nemusia byť choré, len sú zanesené starými usadeninami, ktoré im zabraňujú vykonávať svoje funkcie. Stačí ich očistiť a budú pracovať ďalej.
Ponúkame Vám jedinečný prípravok novej generácie, ktorý dokáže naše telo detoxikovať bez vedľajších účinkov za krátky čas a  je ním  kremičitý sorbent  SANOGEL.

Sami sa môžete ľahko otestovať, či patríte do skupiny ľudí, ktorí by si mali urobiť túto očistnú kúru. Mali by ste chodiť pravidelne raz za deň na veľkú potrebu. Stolica by nemala byť ani príliš tvrdá, ani riedka  a keď vyjdete  zo záchoda, aby po Vás mohol ísť na záchod hneď ďalší človek bez toho, aby tam omdlel od zápachu.

Sanogel použitie

Sanogel je doplnok výživy bielej farby bez chute a vône. Už po niekoľkých dňoch užívania bez akýchkoľvek vedľajších účinkov zabezpečí kompletnú očistu organizmu , upraví stolicu , evidentne zlepší funkciu pankreasu, pečene, obličiek a normalizuje zloženie krvi a moču.  Podporuje likvidáciu toxických a odpadných látok z organizmu. Napomáha pri normalizácii peristatiky čriev. Očisťuje črevnú sliznicu, obnovuje jej mikroflóru a chráni ju pred poškodením.

Pomocou Sanogelu sa dajú odbúravať tvrdé usadeniny z črevnej sliznice a pritom nepoškodiť črevnú mikroflóru.

Očista tela

Sanogel je kremicity sorbent, ktory je mozne uspesne pouzit v mnohych oblastiach mediciny, ako su :
dermatologia, diabetologia, onkologia, interna medicina, chirurgia popalenin, imunologia, pulmonologia, toxikologia, gynekologia.
Ak patrite medzi ľudi po tridsiatke, ktori si pocas svojho zivota neurobili ziadnu vnutornu ocistu organizmu, uvedomte si, ze  nosite v sebe tvrde usadeniny a Vasa krv je stale toxikovana zo zanesenych criev a to aj vtedy, ak ste v zivote netrpeli zapchou.  Dlhodobe skusenosti potvrdzuju, ze v takychto pripadoch je organizmus zatazeny az 5 kg tvrdymi zluceninami. Vynimky , zial, nie su !!!

Množstvo odpadu

Takyto odpad sa hromadi najskor v crevach, v krvi, v cievach, v chrupavkach klbov, skratka vsade, vratane lymfatickeho systemu a pokozky. /Uz Jezis povedal, ze clovek, ktory sa oplachuje iba zvonku, pripomina vycackanu, nadhernu hrobku plnu smradlaveho odpadu./ Predstavte si, ze Vas srdcovy sval je doslova dopichany krystalikmi kyseliny mocovej, obaluje ho hromada tuku, zlcovody mate upchate cholesterolom, v zlcniku kamene a hlien, piesok v oblickach a klby plne mineralov. A potom sa cudujete, ze Vas kadeco boli. Vsak Vy vlastne sami branite vlastnemu telu, aby jednotlive organy mohli vykonavat funkcie, na ktore boli urcene. Mnohokrat staci len tieto organy ocistit a budu zas naplno pracovat. Oni totiz vobec nemusia byt chore, ako sa to na zaciatku javilo, len su poupchavane dlhorocnymi usadeninami.

Toxíny a ich likvidácia

V prvom rade musite dbat o cistotu crevneho traktu. Pomocou Sanogelu mozete dosiahnut celkovu ocistu organizmu. Najzaujimavejsie na tom je, ze ked Sanogel likviduje toxicke latky v crevach, nastavaju az neuveritelne zmeny v peceni a v oblickach. Organizmus sa ide az zblaznit z pocitu vnutornej cistoty.Lymfaticky system, ako sucast imunity organizmu, je schopny dokonale plnit svoje funkcie, namiesto toho, aby sa zaoberal likvidaciou odpadu.

Ak sa citite unaveni, deprimovani a fyzicky slabi, znamena to, ze zijete bud v ekologicky znecistenom prostredi, alebo konzumujete chemicky zamorene potraviny a je pre Vas nutna  kvalitna detoxikacia pomocou Sanogelu.
Cloveku, ktory sa citi zdravi, postacuje jedno balenie Sanogelu, ostatnym sa doporucuju 2-3 balenia.

Ak máte zvýšenú hladinu cholesterolu v krvi, vysoké hodnoty pečeňových testov, alebo nepríjemné pocity po jedle, alkohole, či nikotíne, nezabudnite užiť dve hodiny po ich konzumácii potravinový sorbent (očisťovač) SANOGEL. Jeho blahodárny účinok pocítite takmer okamžite!

Použitie:

Jednu plnú čajovú lyžičku gélu zapite 2 dl prevarenej vody (čaju, minerálky, džúsu – nie však vody z vodovodu), alebo gél v nej rozmiešajte a roztok vypite – vždy hodinu pred alebo 2 hod. po jedle, či liekoch – na prázdny žalúdok! 
Doporučuje sa užívať v časoch medzi 5-7 hod. (jesť je možné už 1 hodinu po užití),
medzi 13-15 hod. a cca o 19 hod. . V týchto časoch je najväčšia aktivita hrubého a tenkého čreva!
Pri liekoch je potrebné dodržať 2 hod. odstup, pretože Sanogel svojou detoxikačnou schopnosťou úplne zneutralizuje ich účinok. V prípade očistnej kúry užívajte Sanogel pravidelne 14 dní 2x denne. 
(3x denne doporučujeme pre pacientov s chronickými ťažkosťami )
Keďže sa nejedná o preháňadlo, je veľmi dôležité dodržovať pitný režim – min. 1,5 l tekutín denne!!

 

Informácie v spojení so súčasnou epidémiou E.coli

Podľa vyjadrenia viceprezidenta inštitútu Roberta Kocha Reinharda Burgera, epidémia črevného ochorenia EHEC v Nemecku ešte neskončila a počet prípadov úmrtí bude i naďalej narastať.

 

Vtedy, keď vedci z univerzitnej nemocnice Münster identifikovali nebezpečný kmeň baktérie E.coli, zistili, že sa jedná o „starú známu“ baktériu – Husec-041-c, ale s novým modifikovaným génom. Tento typ baktérie je nezvyčajne agresívny. Membrány baktérií vylučujú toxín, ktorý ľahko prechádza cez sliznicu čreva, poškodzuje červené krvinky a spôsobuje ochorenia mozgu a obličiek. Stav infikovaných pacientov sa rýchlo komplikuje. Dochádza k zlyhaniu obličiek a neurologickým poruchám, ktoré imitujú epileptické záchvaty.

 

sanogel - unik kontaminovanej krvi do krvneho obehu

 

Zákernosť baktérie tohto typu spočíva v odolnosti voči všetkým doteraz účinným antibiotikám. Tie len zhoršujú negatívne príznaky, pretože aj mŕtve baktérie pri svojom rozklade uvoľňujú toxíny, ktoré sa šíri krvnou cestou do celého tela. Poruchy funkcie orgánov brušnej dutiny umožňujú prechod kontaminovanej krvi žilným systémom s následným poškodením krvných buniek.

 

Na obrázku sú šípkami vyznačené cesty možného úniku kontaminovanej krvi do krvného obehu bez detoxikácie pečeňou.

 

 

 

 

Pozitívne účinky liečby

Pozitívne účinky liečby boli pozorované na nemeckých klinikách len pri použití umelo zavedených protilátok do organizmu. Nevýhodou tejto liečby je to, že u pacientov s nedostatočnou imunitnou rezervou sa toxíny zachytili len čiastočne. Oveľa efektívnejšie účinkujú potravinové absorbenty na báze kremíka.

sanogel v interakcii s E.coli

 

 

Liečba sanogelom

1.Pri liečbe „Enterosgelom“, ktorý je na Slovensku a v Čechách známy ako „Sanogel“, klesal počet mikroorganizmov v prípade črevných infekcií neporovnateľne rýchlejšie a to aj u vysoko patogénnych kmeňov baktérií.

 

Interakcia „Enterosgelu“ a E.coli:
„Enterosgel“ aktívne preniká cez bunkovú membránu a viaže toxíny z bunkových membrán.

 

 

 

sanogel - poskodena struktura sliynice

sanogel - obnovena struktura sliynice

Obnova črevnej sliznice

2. Črevná sliznica sa obnovuje do 4-5 dní, čo je rozhodujúce pre vybudovanie spoľahlivej bariéry , ktorá zabraňuje prieniku toxínov do krvného obehu.
Mikrofotografie ukazujú, ako sa po 4 dňovej terapii „Enterosgelom“(Sanogelom) obnovila štruktúra sliznice. Znamená to vytvorenie prírodnej bariéry pre baktérie a ich toxíny. Po terapii sa mnohonásobne zvýšila tvorba lipoproteinov (dobrého cholesterolu). Na obrázku sú to drobné tmavé pigmentované škvrny, ktoré v prípade infarktu organizmus použije na tvorbu protilátok.

 

Enterosgel má štruktúru jemného gélu. Jeho konzumácia je veľmi jednoduchá, nevyžaduje špeciálne podmienky. Je vhodná aj pre malé deti, rekonvalescentov a chorých. Je bez vedľajších účinkov. To, že jeho použitie umožňuje dosiahnutie efektu obnovenia ochrany organizmu pred črevnými baktériami a vírusmi, ho výrazne uprednostňuje pred inými detoxikačnými prípravkami. Užíva sa 2x denne 1 polievková lyžička 2 hodiny po jedle. Už v priebehu niekoľkých dní pomáha pacientom zbaviť sa hnačky a normalizuje hodnoty pečeňových testov a iných laboratórnych vyšetrení.

 

Slová na záver

Na záver by som ešte spomenul Mitzio Kushiho. Tento známy propagátor makrobiotiky liečby surovou stravou počas svojej prednášky predviedol zaujímavú ukážku -: vypil plný pohár vody infikovanej cholerou a čuduj sa svete – neochorel. Na otázku, ako je to možné, mal jednoduchú odpoveď: „Mám zdravý žalúdok!“ Z toho vyplýva, že ak chceme bez problémov odolávať chorobám, musíme mať „zdravý“ žalúdok a pravidelne si obnovovať črevnú sliznicu detoxikačnou kúrou s použitím Enterosgelu. Len takto doprajeme svojmu organizmu pôžitok z bezpečnej konzumácie čerstvej jarnej a jesennej zeleniny a ovocia.

 

Naše ďalšie potravinové doplnky : www.zdraviedajana.sk

Sanogel môžete kúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk