Tinktúra proti tvorbe akné 115ml

Tinktúra so silnými antibakteriálnymi a protizápalovými účinkami.

5.61

Nie je na sklade

Kategória :
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Tinktúra proti tvorbe akné

Tinktúra proti tvorbe akné ponúka výrazné zmiernenie, až úplné odstránenie problému už počas niekoľkých dní. Osvedčený prípravok určený na ošetrovanie aknóznej pleti. Má silné dlhotrvajúce antiseptické a antimikrobiálne účinky.

Tinktúra proti tvorbe akné  obsahuje komplex synteticky pôsobiacich účinných látok z liečivých rastlín so silnými antibakteriálnymi, protizápalovými a upokojujúcimi účinkami.
Tinktúra proti tvorbe akné je vyrobený tradičnou metódou pomalej macerácie, neobsahuje chemikálie a je vhodný aj pre citlivé typy pletí. Vedľajšie účinky nie sú známe.

Tinktúra proti tvorbe akné príjemne vonia a nezanecháva žiadne viditeľné stopy.

Spôsob použitia : prípravok kozmetickým tampónom nanesieme na postihnutú pleť – postupujeme ako pri čistení.
Podľa naliehavosti problému sa nanáša na štandardne vyčistenú pleť jeden až dvakrát denne.

Všetky prípravky značky ANTIFF Exclusive sa vyrábajú púodľa starodávnych tradičných postupov – metódou pomalej macerácie deiatok druhov liečivých rastlín bez použitia pomocných alebo konzervačných chemických látok. Pri kúpe týchto výrobkov sa môžete na 100% spoľahnúť, že kupujete 100% prírodnú kvalitu.

K vytváraniu podmienok vnútorného prostredia, priaznivých na rozmnožovanie pôvodcov najčastejších ochorení – kvasiniek a plesní – významným spôsobom prispieva nesprávna životospráva, ktorú ovplyvniť nedokážeme (napríklad vysoký podiel cukrov v strave, či vnútorné znečistenie organizmu). Naše výrobky dokážu odstrániť vonkajšie prejavy nimi spôsobovaných ochorení. Účinkujú okamžite, veľmi spoľahlivo a ich použitie je jednoduché.

V našom e-shope ponúkame aj ďalšie tinktúry.

Túto tinktúru je možné zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk