Ušná sviečka z včelieho vosku a kurkumy

Sviečka z včelieho vosku je neškodným a predsa veľmi účinným výrobkom, ktorú veľa vyliečených ľudí spomína ako zázračný liek.

2.50

Dostupnosť Na sklade

Kategória : Tag :
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Ušná sviečka z včelieho vosku a kurkumy

Ušná sviečka by sa mala vždy používať do oboch uší, aj keď sa Vám zdá, že problém je len na jednej strane / v jednom uchu. Najprv použite jednu ušnú sviečku do jedného ucha a keď dohorí, tak druhú do druhého.

Ušná sviečka je ručne vypracovaná, preto obsahuje v sebe veľké množstvo bioenergie.
Základná zložka voskovej sviečky doplnená kurkumou vytvára zázračné znižovanie zápalov. Vracia do pôvdného stavu trávenie, odstraňuje zápchu, hnačku, upokojuje zdurené lymfatické uzliny, znižuje reumatické bolesti, dýchacie problémy. Pomáha odstraňovať aj dlhoročné usadeniny z orgánov. Po odstránení škodlivín sa cítime ľahší, lepšie znášame záťaž –  očistením čriev sa môže dosiahnuť aj značný úbytok váhy. Sviečkou odstraňujeme z nášho tela blokády nielen fyzické, ale aj psychické, ktoré bývajú hlavnou príčinou každej fyzickej choroby. Pri používaní sviečok sa uvoľňujú energetické bloky a tým sa začne samoliečebný proces v organizme a uvoľní vnútornú liečebnú  energiu, ktorá bola zablokovaná. Po priložení na telo a zapálení vznikne podtlak, ktorý vytiahne negatívnu energiu a zlikviduje blokádu v danom priestore.

Duševné zdravie

K udržaniu zdravia je potrebný pohyb, správne prijímanie kyslíka a čistota duše. Ten, kto nedodržuje tento poriadok, ten ochorie. Ak chorý človek veľa rozmýšľa a rozpráva o svojich chorobách, tým viac ho tie premáhajú. Z netrpezlivosti premrhá svoju dobrú energiu a nervozitou len stráca čas. Nervozita nie je nič iné, ako nedostatok energie. Nerovnováha v tele spôsobuje kŕče a keď sa tieto bolesti častejšie opakujú, vytvorí sa panika a pocit strachu. Toto hneď naruší poriadok v našom tele a my ochorieme. Strach nám zviera srdce, ochrnie nám krvný obeh, vynecháva nám dych a celý sa necháme vtiahnuť pod vplyv zla.

Keď nervačíme, ako prvý ochorie lymfatický systém, nakoľko 55 % je umiestnených v hrubom, resp. tenkom čreve. Zo zdurených lymfatických uzlín sa nevedia odstraňovať jedovaté látky, preto nastáva bolesť. Denný stres, obavy, pocit viny, či nespracované problémy sa prednostne ukladajú v hrubom čreve, potom ochorie žlčník, pečeň, slezina, pankreas, obličky a nakoniec srdce. Každý by mal vedieť prijať, že pomocou liekov a operácií je vyzdravenie neisté, ale vyliečením duše je možné dať do poriadku aj telo.
Sviečkami z včelieho vosku môžeme dosiahnuť jednotu tela aj duše.

Ako používať  ušnú sviečku?

Pred  použitím sviečky je potrebné vypiť aspoň 2 dcl vody a po skončení sviečkovania tiež.
Na miesto, kde ideme sviečku priložiť, dáme kúsok obväzu – len jednu vrstvu, aby bol voľný prietok vzduchu.
Sviečku zapálime  na hornom, širšom okraji. Vnútorný priestor sa naplní dymom a vytvorí sa podtlak. Tento vytiahne dym, ktorý sa dostal na dno komína sviečky. Podtlak a takto vytvorená ťahová sila pretlačí dym cez pokožku, do podkožnéhp tkaniva, aby tam účinná látka naviazala na seba hnisavý odpad, vtiahnuc ho na stenu sviečky.  Sviečku necháme vyhorieť až po  text TADE /pokiaľ sa na sviečke tento text nenachádza, tak ju necháme horieť až kým ju ešte dokážeme udržať/ a potom ju uhasíme v pripravenej nádobke s vodou. Po ukončení sviečkovania môžeme zvyšnú časť sviečky rozbaliť . Čím tmavšia hmota tam zostala, tým staršie usadeniny, alebo zápaly sa nám podarilo zlikvidovať.

Aplikácia

Sviečku do ucha nech Vám  prikladá druhý človek. /Nevidíte na ňu počas horenia a tak by mohlo dôjsť k nehode/

Kedy sa používa ušná sviečka?

Zápaly ucho – tvár – čelové dutiny (3-10 procedúr)
Čiastočná hluchota (3-10 procedúr)
Šumenie v uchu, bolesti hlavy, migréna, nervové problémy (1-6 procedúr)

Kedy  sa nesmie sviečka používať ?

Zápal v uchu, ak máme porušený ušný bubienok, ekzémy, psoriáza, nádor, vysoký krvný tlak.

 

Ak je zdravotný problém od krku nadol, použite telovú sviečku.

Ušné sviečky môžete zakúpiť aj v e-shope www.altermedic.sk